Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Товари для тварин  >  Сіль кормова брикетована - лизунець в Києві

   Сіль кормова брикетована - лизунець в Києві  (продам)

Ціна: договірна

Наукові дослідження показують, що біодоступність мікроелементів отриманих із кормів складає лише 50%. Тому кожен фермер повинен піклуватися про своїх тварин, щоб вони могли вільно заповнювати дефіцит біоелементів.

У цьому випадку відмінно підійде брикетована сіль - лизунець. Застосовувати лизунці рекомендується протягом усього року, а не тільки при перебуванні тварин тільки в хлівах.

Особливо це важливо для тварин, які влітку знаходяться на пасовищах і не отримують концентрованих кормів або приймають їх у малих кількостях. Тварини в період інтенсивного росту піддаються дефіциту мікро- і макроелементів. Завдяки додаванню до раціону худоби солі ефективність і продуктивність тваринництва покращується.

На фермах лизунці розміщують у доступних для тварин місцях, щоб вони могли вільно злизувати поверхню і краї соляних брикетів. Важливо, щоб тварини тоді мали постійний доступ до води.

Брикетована сіль є джерелом легкозасвоюваних натрію і хлору і, в залежності від складу, інших мінеральних речовин. Саме дефіцит іонів хлору та натрію може сприяти виникненню багатьох проблем зі здоров’ям, таких як відсутність апетиту, зниження продуктивності молока та м’яса, слабкість росту та підвищена сприйнятливість до запалень

Сіль кормова брикетована - лизунець в Києві.

Реклама

Оголошення із рубрики "Товары для животных"переглянути все
Годівниці, кормушки, кормові автомати
Продам годівниці, кормушки, кормові автомати фірми GROBA. Стан БУ. Країна ви
Екструдована каша для собак "Мультизлак з мясом"
Екструдована каша для собак "Мультизлак з мясом" Склад: мясо птиці 35%, кукуруза, пшениця, ячмінь,
Мел кормовой
Мел кормовой. Производство Украина. Применяется как кормовая добавка для с/х животных и птицы.П
Паста для виведення шерсті GimCat Malt-soft Extra 200 г
Паста для виведення шерсті у котів,  строк придатності до 16. 05. 2023 року.  Вага 200 г
ПАН КОТ * ПАН ПЕС
Сухой корм или натуральная пища? Один из самых часто зада