Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Метали  >  Кольоровий металопрокат та вироби  >  Дріт ніхромовий марки Х20Н80 ф 0,8мм, 1,0мм, 2,0мм тощо

   Дріт ніхромовий марки Х20Н80 ф 0,8мм, 1,0мм, 2,0мм тощо  (продам)


Продаємо дріт ніхромовий марки Х20Н80 ф 0,4мм, 0,5мм, 0,8мм, 1,0мм, 1,2мм, 1,5мм, 1,6мм, 1,8мм, 2,0мм, 2,2мм, 2,5мм, 3,0мм, 4,0мм, 5,00мм, 6,0мм, 7,0мм, 8,0мм, 9,0мм та інші розміри та марки ніхромового дроту.
Найважливіша характеристика ніхрому це електричний опіір.
При значному підвищенні температури опір ніхрому залишається таким, що дозволяє використовувати ніхромовий дріт у виготовленні нагрівальних приладів і в вузлах опору, наприклад, в резисторах, реостатах, і у виробництві електронагрівального обладнання.
Дріт з ніхрому володіє корозійною стійкістю при роботі в агресивному середовищі, високою межею текучості, міцністю, дозволяючи використовувати дріт меншого діаметру.
Відмотуємо від 2-х кг, 0,4мм продаємо в катушках від 3-4кг, не відмотуємо.
Також в наявності великий асортимент нержавіючого та кольорового прокату.
Можлива відправка перевізниками.

Реклама

Оголошення із рубрики "Цветной металлопрокат и изделия"переглянути все
Продам цинк в чушке
Продам цинк в чушке. Производство Казахстан. От 1 тонны возможны скидки, цена обсуждаетс
Продам титан пруток, марка ОТ4-0, Ø 100
Продам титан пруток, марка ОТ4-0, Ø 100, 1 шт, вес 54 кг. Буду рад взаимовыгодному сотру
Продам сплав Пьютер
Продам сплав Пьютер, в слитках по 7 т, заводской, отличное качество. Буду рад взаимовыго
Продам ленту 29НК, размер 0,2х250
Продам ленту 29НК, размер 0,2х250, вес 42 кг, в отличном состоянии. Цена 400 грн. Буду р
Продам цинк в чушке
Продам цинк в чушке, цена 165 грн с НДС от 1 тонны. Буду рад взаимовыгодному сотрудничес