Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Сільськогосподарське обладнання  >  Завантажувач сівалок - Протруйник ЗС 30,40,50 ГАЗ ЗІЛ КАМАЗ МАЗ ПТС гідро підлозі борт зерно навантажувач транспортер шнековий протруювач Рум плуг бор

   Завантажувач сівалок - Протруйник ЗС 30,40,50 ГАЗ ЗІЛ КАМАЗ МАЗ ПТС гідро підлозі борт зерно навантажувач транспортер шнековий протруювач Рум плуг бор  (продам)

Ціна: 27 грн.
Автор: prmash prmash2005@gmail.com  ( 20.08.2022)
Підприємство: Машпром
Місцезнаходження: Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Дата публікації: 20.08.2022

Завантажувач сівалок - Протруйник ЗС 30,40,50 ГАЗ ЗІЛ КАМАЗ МАЗ ПТС гідро підло борт зерно навантажувач транспортер Ціни Виробника !!!Завантажувачі сівалок ЗС-30 ЗС-40 ЗС-50 ЗС-60 призначені для доставки, протруювання та завантаження зерна в сівалки . Завантажувач сівалок монтується споживачем на раму автомобіля або причепа, що є у господарствах. Завантажувач сівалок складається з рами, вивантажувального шнека, заднього борту з шиберною заслінкою, гідросистеми. Привід вивантажувального шнека ГМШ-50 (гідромотор) виробляється від гідросистеми автомобіля (трактора). Технічні характеристики: Агрегатується з автомобілями широко використовуються у сільському господарстві, особливо часто при доставці чи переміщенні різних видів зерна. Це обладнання поширене на багатьох підприємствах і успішно функціонує завдяки сучасній конструкції та надійним двигунам, зерно переміщається з потрібною швидкістю по прямій лінії. Шнековий навантажувач працює з: пшеницею; кукурудзою; комбікормом; корпус, власне шнек (гвинт, за рахунок якого і забезпечується пересування зерна), кінцеві та проміжні опори, а також привід. Корпус транспортера може бути циліндровим (труба) або у вигляді відкритого жолоба. У ньому за допомогою опорних пристроїв розташований гвинт - зазвичай він є цілісним елементом, виконаним із сталі (необхідна форма спіралі досягається шляхом деформаційної прокатки). Щоб запобігти випадковому забруднення підшипників продуктом, що транспортується, використовуються спеціальні ущільнення. При необхідності підвищеного захисту підшипникові механізми встановлюються із застосуванням втулок, що забезпечують певний захист підшипникових вузлів від вантажу, що надходить. Також транспортери шнекові-протруйники додатково комплектуються необхідним обладнанням для функції протруювання насіння і замінюють у роботі традиційні спеціалізовані протруйники насіння. Глибокорозпушувачі глибиною до 700мм в 2 рази економніше плуга, в 2,5 рази швидше плугаГлибокорозпушувачі шириною захвату 1 - 8 метра і глибиною розпушування 25 - 70 сантиметрів.!!!!! У 2,5 рази швидше плуга !!!!!!!!!! У 2 рази економніше плуга !!!!!
Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Сельскохозяйственное оборудование"переглянути все
Конус до горіхоколу метелик сталь 2
Конус для горіхоколу Метелик 2 – компактний та високопродуктивний інструмент (не
Горіхомір (сайзер)
Незамінний атрибут при закупівлі волоського горіха. Горіхмер легко допоможе визначити ро
Купуємо медогонки
Купим медогонки: 3,  4 рамні 
Бочка МЖТ12 з бензиновою помпою для води та КАС та пожежогасіння
Ми виготовляємо бочки МЖТ вже 15 років. Пропонуємо замовити бочку МЖТ12 з бензиновою помпою для води
Ємність бочка 16 куб форштрит МЖТ асенізатор КАС
Бочка мжт-16 кубов-5 шт forschritt (стекловолокно) для воды-каса 5400 х 2000 По 35000 Мирополь Жито