Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Ремонтно-будівельні послуги  >  Проектування та будівельний дизайн  >  Архітектурно-будівельний дизайн та проектування  >  Макетна Майстерня у Львові, Києві та Одесі. Виготовлення макетів будинків, будівель.

   Макетна Майстерня у Львові, Києві та Одесі. Виготовлення макетів будинків, будівель.  (пропоную)

Ціна: 5 000 грн.
Автор: Іван  ( 05.08.2021)
Підприємство: Макетна Майстерня
Місцезнаходження: Україна, Львівська область
Дата публікації: 05.08.2021

Візуалізація будівель та споруд за допомогою архітектурного макета – чудова нагода уявити вид майбутньої або наявної споруди та можливість продемонструвати наскільки органічно об’єкт «впишеться» в навколишнє середовище.
Макетна майстерня у Львові, Києві та Одесі пропонує виготовлення моделей індустріальних об’єктів, житлових будинків. Призначення будівель може бути різним, та вони завжди дають можливість зробити об’єкт найбільш зручним для сприйняття. Головними факторами, що впливають на кошторис, є розміри, ступінь деталізації, наявність механізмів трансформації та освітлення.
Етапи виготовлення архітектурних макетів 
Перш ніж взяти до рук шматок пінопласту та включити принтер, ми: 
- Вивчаємо побажання та інформацію, отриману від замовника (генеральний план, вертикальну візуалізацію).  
- Пропонуємо варіанти виготовлення макету (масштаб, матеріали, кошторис).  
- Укладаємо договір. 
Для досягнення максимального успіху отримуємо від замовника матеріали для виробництва, найкращий варіант − електронні креслення в AutoCad. У разі відсутності у замовника електронних креслень, ми можемо виготовити макет по кресленнях на папері, по фотографіях, ескізам, і навіть усним описам. 
Розробка − найважливіший етап у створенні макетів споруд, він займає до 50% загального часу. Працюючи на підставі матеріалів замовника, наші розробники створюють креслення усіх деталей майбутнього макету. 
Виготовлення деталей по отриманих від розробників кресленням і файлам, оператори лазерного, фрезерного, ливарного устаткування виготовляють у необхідній кількості деталі макету. Особливості устаткування дозволяють отримувати досить дрібні деталі з максимально реалістичним зображенням текстур. Готові деталі фарбують в залежності від призначення матовою, глянцевою або металізованою фарбою. 
Фундамент майбутніх моделей будівель – основа макета, для її виготовлення використовують найлегкіші та найпрочніші пластики. Далі майстер приступає до збірки макета. 
Паралельно проводиться збірка електричної частини. Застосовується світлодіодне освітлення, яке дозволяє підсвічувати як прилеглу територію, так і внутрішній простір. По завершенню виготовлення макетів будівель майстер встановлює елементи благоустрою території – ліхтарі, урни, дерева та фігурки автомобілів і людей. 


Реклама

Оголошення із рубрики "Архитектурно-строительный дизайн и проектирование"переглянути все
Проектирование дома, эскиз застройки, строительство под ключ, теплоэффективные, энергонезависимые коттеджи рациональные проекты
разработка концепций, эскиз, проект, строительство домовладений: энергоэффективных, энергонезави
Получить допуск проектного СРО
Ассоциация саморегулируемая организация «Региональное Объединение Проектировщиков» (Ассоциация СРО «
Поиск дилеров для продажи Алюминиевых раздвижных дверей и перегородок
Производитель алюминиевых раздвижных дверей и перегородок ПСК из профиля с любым наполнением (стекл
ОВД, ОВНС,СЕО та інші професійні послуги у сфері екології
         НВП «УКРЕКОПРОЕКТ» - лідер галузі за отриманими позитивними висновками з «Оцінки впливу на