Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Побутові послуги, тварини, техніка  >  Одяг та взуття  >  Прання для готелів, ресторанів, салонів, санаторіїв в Україні

   Прання для готелів, ресторанів, салонів, санаторіїв в Україні  (пропоную)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Мережа промислових фабрик «Пральний Дім»
Місцезнаходження: улица Алматинская, 2/1, Київ
Дата публікації: 15.08.2020

Багато різновидів бізнес-діяльності потребують використання текстилю в якості робочого інструменту. Готелі та санаторії не можуть працювати без постільної білизни, салони та фітнес-центри – без рушників, а кафе та ресторани – без скатертин та серветок. На додаток до цього комерційні структури, які пов’язані з наданням подібних послуг, одягають персонал в фірмові однострої або спецодяг. До цього ще й приміщення дуже часто декоруються тканинами, а вікна прикрашаються портьєрами чи шторами. Вся ця тканина в процесі використання брудниться, втрачає візуальну привабливість та перестає відповідати санітарним нормам. Тоді власникам чи керівникам бізнесу рекомендуємо звертатися за адресою https://pdim.com.ua для замовлення послуги прання та ремонту текстилю.

Проблему «брудної білизни» готельний, ресторанний та спортивно-оздоровчий бізнес може вирішити двом шляхами. Перший – це організація власної пральні, а другий – це залучення професійних виконавців робіт по очищенню тканин. Власний пральний пункт потребує досить відчутних капіталовкладень, адже необхідно буде придбати дороговартісне професійне обладнання та прийняти в штат відповідний персонал. Такий метод підходить лише для дуже значного по об’ємах бізнесу. Всім іншим рекомендується звертатися в компанію «Пральний Дім», де реалізований механізм надання послуг прання комерційних тканинних засобів виробництва.

Професійне прання знадобиться для:

  • готелів та хостелів;
  • саун та спа-закладів;
  • салонів краси;
  • спортзалів та фітнес-центрів;
  • закладів громадського харчування;
  • дитячих дошкільних закладів;
  • приватних медичних закладів.

Звичайна домашня пральна машинка не здатна опрацьовувати великі об’єми текстилю за короткий проміжок часу. До того ж тільки професіонали на ниві комерційного прання мають доступ до таких хімічних матеріалів та інноваційних технологій, які виводять складні забруднення. Отже бізнесу не варто намагатися вирішити складне питання прання рушників, білизни, скатертин чи поварських кітелів аматорськими зусиллями наведення чистоти за допомогою побутових пральних машин. До того ж в якості супроводжуючої послуги в комерційній пральні можна замовити також ремонт випраних тканинних виробів. А це звільняє бізнес-суб’єкта від додаткових пошуків контактів з ательє по ремонту тканин.


Оголошення із рубрики "Одежда и обувь"переглянути все
Пошив спецодежды. Вышивка логотипов.
Мини-цех предлагает услуги по пошиву спецодежды. У нас можно заказать: летни
Возьму заказ на отшив трикотажных изделий
Небольшой швейный цех возьмет заказ на отшив трикотажных изделий. Есть все необходимое о
СП Центр Детской Одежды оптом из Венгрии "Алинка"
Приглашает к сотрудничеству https://detskaya-odezhda-iz-vengrii.uaprom.net/
Пошив кожгалантерейных изделий
Пошив гожгалантерейных изделий из натуральной кожи оптом.  Сумки,  ключницы,  кошельки с
Пошив одежды.
Швейный цех возьмет на отшив изделия любой сложности. Разработка лекал с образца, раскрой по Вашим л
Пошиття парної вишиванки. Прокат суконь для першого причастя
5
Пошиття парної вишиванки. Прокат суконь для першого причастя

Пошиття вишитих костюмів для пари. Прокат та пошиття сукенок для першого причастя.