Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Експертні послуги  >  Юридичні та консалтингові послуги  >  Юридичні послуги  >  Послуги адвоката у Києві. Адвокат у цивільних справах у Києві.

   Послуги адвоката у Києві. Адвокат у цивільних справах у Києві.  (пропоную)

Ціна: договірна

Послуги адвоката у Києві. Адвокат у цивільних справах у Києві. Адвокат Київ. Сімейний адвокат. Адвокат по ДТП. Адвокат по кредитних спорах. Адвокат у Києві.

Зіткнулися з проблемами юридичного характеру?

Я, адвокат Гаркуша Євген Вікторович надаю комплексні юридичні послуги у всіх сферах права. Практичний досвід роботи більше 10 років, великий відсоток виграшних справ. 

Надаю послуги в сфері:
- сімейного права( розірвання шлюбу, встановлення батьківства, поділ майна ,стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав та інші послуги )
- допомога адвоката в Києві у кримінальних справах (захист потерпілого, присутність адвоката під час обшуку у клієнта, захист обвинуваченого, підозрюваного та ін) 
- допомога адвоката по ДТП - допомога потерпілому, здійснення захисту особи, яка притягується до адміністративної відповідальності  
- послуги адвоката при представленні інтересів у питаннях спадщини
- допомога адвоката з інтелектуальної власності ( консультації з питань набуття права власності на торговельну марку, перевірка торгових марок, супровід реєстрації торгової марки, захист від використання вашої торгової марки)
- Допомога по трудових справах-заборгованості по зарплаті, незаконне звільнення, відновлення на роботі і т. д.  
- адміністративного права (оскарження постанов органів держ. влади, представництво в суді по адміністративних справах, складання адміністративних позовів)
- цивільного і господарського права (оформлення і укладення договорів, визнання договорів і угод недійсними, оформлення спадщини, повернення моральної шкоди, представництво в суді, складання позовних заяв та інші послуги)
- корпоративного права (обслуговування юридичних осіб та підтримка бізнесу)
- а також податкового, житлового та земельного права.
Знайду вихід навіть з найскладнішої ситуації і допоможу вам в будь-якому юридичному питанні. Гарантую ефективну лінію захисту в суді, оперативне складання всіх необхідних документів. 
Дзвоніть! Вас чекають приємні ціни і якісна юридична допомога!


Реклама

Оголошення із рубрики "Юридические услуги"переглянути все
Страхування студентів під час навчання за кордоном
Ви чи Ваша дитина збираєтесь на навчання за кордон? Однією з обов’зкових умов отримання візи є ная
Купить готовую фирму с НДС Киев. Купить ООО с НДС и лицензий Киев.
Купить готовую фирму с НДС Киев. Купить ООО с НДС и лицензий Киев. ООО с НДС цена Киев. Готовые
Продажа ООО без оборотов Киев. ООО с НДС купить в Киеве
Продажа ООО без оборотов Киев. ООО с НДС купить в Киеви.Купиты готовую фирму с НДС Киев. ООО с
Продаж ТОВ без оборотів Київ. ТОВ з ПДВ купити у Києві
Продаж ТОВ без оборотів Київ. ТОВ з ПДВ купити у Києві.Купити готову фірму з ПД
Купить готовый бизнес под ключ. Купить ООО с НДС в Киеве
Купить готовый бизнес под ключ. Купить ООО с НДС в Киеве. ООО с НДС счетов и оборотов. Готовые
Адвокат в Киеве. Консультация адвоката.
3
Адвокат в Киеве. Консультация адвоката.

Адвокат в Киеве. Консультация адвоката. Услуги адвоката в Киеве. Юрист Киев. Уголовный адвокат. Семейный адвокат. Адвокат по дтп. Юридические услуги в Киеве. Вы обратились к адвокату за помощью - значит возникла серьезная проблема, требующая немедленного решения. ...

Адвокат в Киеве. Семейный адвокат.
3
Адвокат в Киеве. Семейный адвокат.

Услуги адвоката, юриста Киев. Помощь адвоката в суде Киев. Представительство интересов в суде Киев. Уголовный адвокат Киев. Помощь юриста Киев. Консультация адвоката Киев. Адвокат по уголовным делам Киев. Адвокат по семейным спорам Киев. Адвокат по разводам Киев. ...

Адвокат в Києві. Адвокат по кредитних справах.
3
Адвокат в Києві. Адвокат по кредитних справах.

Адвокат в Києві. Адвокат по кредитних справах. Адвокат по кредитах в Києві. Кредитний адвокат Київ. Юрист по кредитах в Києві. Послуги адвоката в Києві. Юридичні послуги в Києві. Адвокатські послуги в Києві. Адвокат Київ. Адвокат недорого. Адвокат ціна. Юридичні ...

Оформление визы в Польшу
2
Оформление визы в Польшу

Польша - государство, которое многие люди посещают с туристической целью. Некоторые граждане Республики Беларусь приезжают в эту страну с целью удачного трудоустройства. В любом случае, перед поездкой придется позаботиться о том, чтобы сделать польскую визу. ...

Юридичні послуги в Києві - юристи, адвокати, нотаріуси, аудитори, бухгалтери
1
Юридичні послуги в Києві - юристи, адвокати, нотаріуси, аудитори, бухгалтери

«Адвокатське та рієлторське об'єднання України» є провідною юридичною компанією України! Об'єднання представлено висококваліфікованими штатними та позаштатними юристами, адвокатами, бухгалтерами, аудиторами, ріелтерами, нотаріусами, які працюють по всій території ...