Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Сантехніка, опалення, водопровід, каналізація  >  Механічний біокамін Катмай C1 750-50 Gloss Fire

   Механічний біокамін Катмай C1 750-50 Gloss Fire  (продам)

Ціна: 34 680 грн.

Розміри каміна: 750х250х77, мм

Довжина лінії вогню: 613 мм

Тепловіддача: 3000 Ватт

 

Перевагою представленої моделі є термостійке скло, яким комплектується паливний блок Катмай. Відблиск вогню на склі ефектно доповнить дизайн вашого приміщення.

 

 

 • Вентильований повнофункціональний ПБ. Складається з вентильованого захисно-декоративного корпусу, внутрішнього корпусу, внутрішнього пристрою, ергономічної засувки, лицьової панелі з вентиляційними отворами, місця заправки та контролю рівня палива, пламегасника.
 • Ергономічна засувка – надає можливість відрегулювати інтенсивність горіння, висоту полум'я, тепловіддачу, витрату біопалива.
 • Вентильований захисно-декоративний корпус - захищає конструкцію, що захищає від перегріву. Працюючи, спільно з вентиляційними отворами на лицьовій панелі, покращує теплообмін та сприяє менш інтенсивному нагріванню ПБ. Забарвлюється насиченою термостійкою фарбою для камінів кольором чорний оксамит. Має декоративний вигляд.
 • Внутрішній корпус – містить у собі внутрішній пристрій, систему антипереливу.
 • Внутрішній пристрій - рівномірно розподіляє біоетанол вздовж ПБ, перешкоджає закипанню палива. Горіння відбувається поза його межами, що робить ПБ безпечним в експлуатації (спалюється не рідке паливо, а його пари). Завдяки вдосконаленому внутрішньому пристрою полум'я горить рівномірно, спокійно, менш інтенсивно.
 • Керамоволокно – має абсорбуючі властивості, утримує біоетанол, виключає бавовни, спалахи, перешкоджає, витоку біопалива.
 • Система антипереливу – забезпечує безпечну експлуатацію ПБ.
 • Жароміцна сітка – завдяки їй полум'я має насичений жовтий колір. Працюючи з керамоволокном, збільшується тривалість горіння.
 • Лицьова панель з вентиляційними отворами – виключає деформацію металу в момент максимального нагріву. Вентиляційні отвори призначені для додаткової вентиляції ніші. Виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі товщиною 6 мм.
 • Пламегасник - дає можливість гасити біокамін у будь-який час, залишаючи біопаливо всередині блоку. Завдяки тому, що полум'ягасник лежить поза ПБ, він не нагрівається, що зводить до мінімуму запах при гасінні. Виготовляється із високоякісної сталі товщиною 8мм. Має декоративний вигляд.
 • Місце заправки та контролю рівня палива – зручна та безпечна опція, яка заощаджує час заправки ПБ. Токарний виріб, який виготовлений з повнотілої нержавіючої сталі та має декоративний зовнішній вигляд.
 • Жаростійке скло – включено, стійке до перегріву та розколювання. Використовується німецьке декоративне скло товщиною 4мм, обробка - єврокромка. Висота скла 50мм.
 • Склотримач – кріплення для скла. Декоративний токарний виріб, виготовлений з повнотілої нержавіючої сталі.
 • Модель представлена у розмірах: 600 мм, 750 мм, 1000 мм.

Реклама

Оголошення із рубрики "Сантехника, отопление, водопровод, канализация"переглянути все
Новая туалетная кабина Ecostyle - экономьте деньги
Вы экономите деньги при покупке новой туалетной кабины ecostyle! Не верите? Зайдите на официальный
Котел буран
Стальной твердотопливный котел длительного горения БУРАН У (универсал) является хорошей альтерн
Куплю задвижки 30с15нж Ду80 Ру40
Куплю задвижки 30с15нж Ду80 Ру40 Можно сварные ЗКС, можно импорт
Дизайнерские радиаторы отопления
Прошло время, когда батареи были просто отопительными приборами. Современный дизайн инте
Радиаторная арматура Schlosser
Schlosser - это один из ведущих производителей арматуры, для подключения радиаторов отопления и поло