Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Робота  >  Запрошуються  >  Шукаємо людину зі знанням польської мови зі Львова

   Шукаємо людину зі знанням польської мови зі Львова  (потрібно)

Ціна: договірна

Я є підприємцем з Польщі. Хочу розпочати діяльність на Україні.

Я шукаю особу зі Львова зі знанням польської мови, яке полегшить мені здобуття торгових контактів. Не мусить бути професіональним перекладачем.

Я буваю в Україні що 3-4 тижні. В цей час я організовую зустрічі з людьми і фірмами. Я трохи знаю російську мову. 

Вимоги:

- переклад кореспонденції (мейли)

- участь в торгових зустрічах

- вишукування необхідної інформації в інтернеті (research)

Очікування:

- вища освіта

- добре знайомство обслуговування комп'ютера також інтернету

- висока особиста культура і зовнішність

- добра організація роботи

Робота дистанційна (вдома).

Будь-ласка, надсилайте своє резюме на польській мові

Польша +48 511165206

andrzejgates@gmail.com

Andrzej Kalista

 


Реклама

Оголошення із рубрики "Приглашаются"переглянути все
Требуется инженер систем отопления и теплоснабжения
Требуется   инженер-проектировщик систем отопления и теплоснабжения с сертификатом для р
Срочно требуется сушист
Срочно требуется сушисты! График работы с 11. 00-22. 30Ставка от 500-600 за сменуОбязате
Работа в Чехии Автозавод. Комплектация бамперов (Житомир)
Компания Staff Consulting Group предлагает вам официальное трудоустройство в Чехии. Рабо
Работа в Чехии. Завод по производству лыж (Житомир)
Компания Staff Consulting Group предлагает вам официальное трудоустройство в Чехии. Рабо
На постоянную работу тебуется швея.
В небольшой светлый, уютный цех,в районе метро Масельского, требуется швея на пошив паль
Опікунка для літньої людини в Польщу
1
Опікунка для літньої людини в Польщу

Потребуємо чесна опікунка (доглядальниця, няня)  з дійсною візою та базовим знанням польської мови, щоб доглядати за літньою людиною, поблизу міста Жешув (Польща). Надаю окрему кімнату, харчування, Інтернет.  Щомісячна зарплата 2500 злотих. Польща, Жешув Тел. ...

Работа в Германии. Уход за пожилыми людьми.
1
Работа в Германии. Уход за пожилыми людьми.

Если Вы в поисках надёжного работодателя, тогда Вам именно к нам. Питание и проживание бесплатно. Зарплата до 1700€ (зависит от знания немецкого языка). Круглосуточная поддержка координаторов в экстренных случаях. Организация переезда под дверь пациента. Вакансии ...

Рекрутер в Україні для польської фірми
1
Рекрутер в Україні для польської фірми

Агентство з працевлаштування з Польщі шукає особу для роботи на посаду «рекрутер». Бажано, щоб ця людина проживала в Україні, і мала можливість займатись пошуком працівників з України та  допомагала майбутнім кандидатам виїхати до Польщі. Знання польської мови ...