Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Сырье, материалы, продукция  >  Химическая продукция  >  Сірка мелена

   Сірка мелена  (продам)

Цена:договорная

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

 

Сірка мелена

 

Сірка мелена - світло-жовтий порошок, горючий, легко плавиться. Мелена сірка є продуктом розмелювання гранульованої сірки. Ступінь подрібнення може бути різною. Його проводять спочатку в дробарці, потім в млині. Таким способом можливо отримання дуже високодисперсної сірки з розміром частинок менше 2 мкм. Грануляцію порошкової сірки проводять в пресах. Необхідно використання сполучних добавок, в якості яких використовують бітуми, стеаринову кислоту, жирні кислоти у вигляді водної емульсії з триетаноламіном і інші.

Мелена сірка - це елементарне хімічна речовина, вона не розчиняється у воді, при цьому сірка добре розчиняється в органічних речовинах. При нагріванні утворює циклічні молекули. Сірка мелена полімеризується.

У хімічних реакціях проявляє неметалічні властивості. У водневих і кисневих з'єднаннях знаходиться в складі різних іонів, утворює багато кислот і солей. Більшість сірковмісних солей малорозчинні в воді.

Пил сірки меленої вибухонебезпечний, при горінні утворює сірчистий ангідрид. Сірку мелену слід застосовувати з особливою обережністю. Це обумовлено тим, що вона утворює отруйні з'єднання.

Сірка відноситься до дуже поширених елементів. Зустрічається в природі як самородний елемент і в мінералах: залізному колчедані (пірит), цинкової обманку (вюрцит), Гелені, кіноварі, антимоніті.

Сірка входить до складу нафти, вугілля, сланців і природного газу; білків вищих організмів. Сірка мелена застосовується в основному в сільському господарстві в якості фунгіциду (для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, для протруювання насіння). Також речовина використовується в медицині. Різні препарати з сірки застосовують в профілактичних і терапевтичних цілях. З їх допомогою можна усувати шкірні ураження. Зовнішньо застосовують гашену  сірку. Мазі використовуються для лікування себореї, сикозу, псоріазу. Допустимо  поєднання сірки з ланоліном, вазеліном і стеариновою кислотою. В цьому випадку медична речовина виконує протипаразитну дію. За допомогою сірки також можна досягти протизапального і злущуваного ефекту.

Пил сірки у повітрі небезпечний.  Сірка може вибухати і провокувати виникнення пожежі. При горінні сірки утворюється сірчистий ангідрид. Сірка не утворює додаткові токсичні сполуки у повітряному середовищі і стічних водах. При роботі з сіркою потрібно обладнати приміщення приточно-витяжною вентиляцією. Вона дозволить знизити концентрацію шкідливих речовин в робочій зоні. Усі працюючі з сірої повинні бути забезпечені спеціальним одягом та спеціальними засобами захисту (окулярами, взуттям, респіраторами, рукавицями та халатами). При попаданні пилу сірки в організм людини можливо запалення слизових верхніх дихальних шляхів і очей. Також пил сірки викликає подразнення  шкірних покривів.

Сірку перевозять усіма видами транспорту. При перевезення у відкритих вагонах або кузовах слід забезпечити захист сірки від атмосферних опадів. Не допускається перевезення в одному вагоні або автомобілі сірки різних класів і сортів. Упаковані в мішки сірки зберігають на дерев'яних піддонах. Сірку в контейнерах можна складувати на покритих майданчиках.

 

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

Tel: +38 093-880-15-15

Tel: +38 063-876-88-97

Tel: +38 066-306-10-50

Tel: +38 050-777-32-32

 

Skype: chem.com.ua

http://chem.uaprom.net


Реклама

Объявления из рубрики "Химическая продукция" посмотреть все
Аэросил (Асил) из неликвидов, двуокись кремния, двуокись циркония, карбид кремния, карбид бора, и др. химпродукцию
Аэросил (Асил) из неликвидов, двуокись кремния, двуокись циркония, карбид кремния, карбид бора, и др
Купимсажу белую, Каучук разный из неликвидов, остатки склада
Купимсажу белую, Каучук разный из неликвидов, остатки склада
Канифоль сосновую, канифоль таловую, скипидар, стеарин, парафин, воск, петролатум, церезин
Канифоль сосновую, канифоль таловую, скипидар, стеарин, парафин, воск, петролатум, церезин
Мастику кабельную МК-45 и другие
Мастику кабельную МК-45 и другие
Смазку графитовую
Смазку графитовую