Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Оздоблювальні матеріали  >  Масло воск (восковая пропитка дерева)

   Масло воск (восковая пропитка дерева)  (продам)

Ціна: 500 грн.

*Чим віск і олія краще лаків.*

*Використання воскових мастик виправдано як у житлових, так і в не житлових приміщеннях з великим навантаженням.
*При ходьбі у взутті по лакованій поверхні виникають численні дефекти у виді сколів, подряпин, тріщин, вм'ятин і т.п.  Утворені мікротріщени піддаються дуже швидкому руйнуванню під дією вологи, зміні температури, сонячного світла.
*Воскові мастики є кращою заміною лакових покрить. На відміну від лаку вони не утворять на підлозі плівки, не накопичують статичну електрику.*
*Воскова мастика на відміну від лаку і олії може заповнювати фаски дощок у місцях стиків, що служить, додатковою гідроізоляцією торця дошки.*
*Захисні функції навіть самої міцної лакової плівки обмежені, тому що вона піддається стиранню. Тоді як олійновоскові просочення настільки глибоко проникають у дерево, що видалити їх з поверхні підлоги майже неможливо.
*На відміну від лаку, при повторному нанесенні воску цілком знімати і видаляти з поверхні колишнє воскове покриття не потрібно. Досить заново натерти підлогу.
*При утворені вм'ятин від каблуків-шпильок на підлозі просоченій воском їх затирають шаром воску.
*Вартість матеріалів для лакування підлоги обходиться споживачеві дорожче, ніж віск для натирання. Це пов'язано з тим, що витрата лаку, олії і воску неоднакові.*
*У випадку застосування просочувальних воскових мастик повторне шліфування не буде потрібно навіть через багато років. У приміщеннях із середнім навантаженням на підлогу для догляду за його поверхнею досить раз у півроку використовувати засоби очищення від бруду.
*Підраховано, що застосування засобів по догляду за підлогою опорядженою воском, при її експлуатації, набагато практичніше і дешевше ніж витрати на нове лакове покриття.
*Віск приваблюють не тільки простотою у роботі і своєю дешевизною, але і мінімальним термінами при створенні покриття. Тоді як лаком підлоги покривають не менше ніж у три шари, на що потрібно дві-три доби.
*Віск наносять у два шари незалежно від навантажень на підлогу у приміщенні. Через 24 години після нанесення останнього шару по підлозі вже можна ходити.
*Віск -екологічно безпечний продукт. Віск це суміш натурального бджолиного воску з рослинними оліями, що не містять розчинників.
*Підлоги, покриті лаком, у випадку появи подряпин і потертих місць, як правило, вимагають перешліфування у всьому приміщенні, що не потрібно виконувати, якщо підлоги оброблені олійним просоченням і захисним восковим шаром.

Реклама

Оголошення із рубрики "Отделочные материалы"переглянути все
Керамическая плитка 2017 Новый способ её приобрести
Новый, простой, умный способ купить керамическую плитку. Керамическая плитка и керамогранит в
3Д-стеновые панели "Волна"
3Д-стеновые панели идеально подходят для декоративной отделки стен д
Гипсовый декоративный камень
Гипсовый камень декоративный. Собственное производство. Возможна разработка индивидуальн
http://structure-line-acrylic.fts.ua/
Акрилова фасадна декоративна штукатурка “баранек”, “короїд”
Продам кирпич
Продам кирпич гиперпрессованный облицовочный. Целый и колотый. Цвета: желтый, песочный, коричне