Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Електроніка та техніка  >  Комп'ютерна техніка  >  Програмне забезпечення  >  Ігри онлайн за мотивами відомих мультиків

   Ігри онлайн за мотивами відомих мультиків  (продам)


Комп’ютерний світ вже давно увійшов не тільки у життя дорослих, але й у життя наших дітей. Завдяки сучасним технологіям, у підростаючого покоління з’явилася чудова можливість доступу до безмірної бази цікавої та корисної інформації, що міститься у мережі Інтернет. Але потрібно пам'ятати й про те, що комп'ютер – це не тільки можливість розвитку дитини, але й прекрасний шанс зануритися у цікаві ігри. Ви можете бути спокійними за свою дитину тільки тоді, коли впевнені, що ваше чадо поглинуте у цікаву комп’ютерну гру, яка буде здійснювати лише позитивний влив на психіку дитини, що формується.

Компанія «PLAY GAMES» здійснила колосальну роботу та підібрала безліч корисних, цікавих ігр, від яких неможливо відірватися. Комп’ютерні ігри пройшли спеціальну перевірку та ретельний відбір групою спеціалістів, у т.ч. психологів та педагогів, а тому батьки можуть бути упевнені, що ігри від «PLAY GAMES» не здійснюють жодного негативного впливу на психіку дитини, вони прищеплюють лише любов та дружність.

На сайті «PLAY GAMES» можна знайти ігри для хлопчиків, які розташовано в окремому розділі. Завдяки своєму різноманіттю ваша дитина зможе підібрати гру, що сподобається саме їй. Тут хлопчаки знайдуть і швидкі гонки та літалки, стратегії та різноманітні головоломки, ігри пригодницького характеру та справжні хлопчачі бійки, улюблені танчики та ігри, в яких потрібно знищити чудовиськ і зомбі. Усі ігри розроблено на основі улюблених мультиків, а тому зустріч зі вже знайомими героями неабияк порадує дітлахів.

Якщо ваша дитина обожнює автомобілі, катера або літаки, полюбляє пригоди, стрілялки або різноманітні головоломки, тоді наші ігри саме для неї.

Приємною новиною є те, що відтепер ігри від компанії «PLAY GAMES» ви можете завантажити абсолютно безкоштовно прямо на сайті. Все що вам потрібно, це завітати на наш ігровий портал, обрати гру, яка сподобалася вам найбільше та просто завантажити її на ваш комп’ютер. Після чого ваша дитина може розпочати чудову пригоду у світі комп’ютерних ігр, а батьки в цей час можуть приділити трохи уваги собі, адже дитина повністю зануриться у світ мультяшних героїв!

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua