Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Стройматериалы и конструкции  >  Отделочные материалы  >  Штучний (акриловий) камінь і його застосування в різних областях.

   Штучний (акриловий) камінь і його застосування в різних областях.  (продам)

Цена:договорная

г.Киев,
ул. Красногвардейская, 5
(метро Черниговская)
ukrmebelproject.com.ua
Тел.: (044) 222-85-29
Тел.: (044) 222-85-41
Тут можна подивитися відеоролик про штучний акриловий камінь і виробів з нього - http://www.youtube.com/watch?v=6fxwJ5QcV_E

Штучний камінь - це композит, що складається з мінерального наповнювача, пігментів і акрилової смоли. До складу штучного каменю входять екологічно чисті компоненти. Інгредієнти, що використовуються при виготовленні штучного каменю, можуть бути різними, все залежить від того, які властивості треба підсилити. За допомогою різних добавок, що використовуються при виробництві штучного каменю, можна поліпшити такі характеристики, як стійкість до удару і стирання. В якості основи для багатьох штучних каменів використовуються акрилові й поліефірни смоли, полімербетон та інші полімерні компоненти, що поліпшують експлуатационнi характеристикі штучного каменю.
У наш час зростає популярність штучного каменю. Різні види штучного каменю, застосовують при обробці стін і підлоги, при виготовленні підвіконь, барних стійок, камінів, стільниць, предметів інтер'єру та інших виробів. Штучний камінь приваблює своєю міцністю, довговічністю і стійкістю до впливів навколишнього середовища.
Сфера застосування акрилового каменю дуже широка. У якому б стилі не був інтер'єр приміщення - вставки з штучного каменю при обробці стін або підлоги чудово допоможуть створити потрібну атмосферу, поєднуючись і гармонуючи з будь-якими матеріалами та фактурами.
Застосування стільниці з акрилового каменю в кухонному інтер'єрі від компанії «УКРМЕБЕЛЬПРОЕКТ», перетворює атмосферу в будинку до невпізнання. Саме стільниця задає тон і стиль всій кухонній атрибутиці. Стільниця з акрилового каменю, підібрана за кольором до основної колірної палітрі інтер'єру, приносить відчуття монументальності, стабільності і упевненості в завтрашньому дні.
Акриловий камінь ідеально підходить для облицювання каміна, що став останнім часом важливим елементом будинку. Таким чином, майже немає такої області, в якій штучний камінь не замінив би природний матеріал.

Реклама

Объявления из рубрики "Отделочные материалы" посмотреть все
Готовые штукатурные смеси и краски
Предлагаем спектр товаров от ведущего мирового производителя строительных и отделочных материалов фи
Стройматериалы цены
Стройматериалы - продаем со склада в г. Киев . Цены и ассортимент смотрите на сайте http://482.com.u
всесезонная терраса
Всесезонная Терраса является составляющей любого архитектурного дизайна, а также прекрасным дополнен
Штукатурка перлитовая шт1
Компания предлагает теплозвукоизоляционные сухие строительные смеси на основе перлита.Преимущества:-
Гипсокартон, утеплитель, профеля
Фирма Акрополь Донбасс занимается продажей строительных материалов,базальтовая вата МастерРок 72 грн
Мозаика в салоне природного камня

Нет ни одного человека, который бы не хотел отличаться изысканностью и оригинальностью оформления своего помещения от остальных. Это достигается посредством применения разнообразных украшающих компонентов, выполнением уникальных ремонтных работ, красивой и ...

Купить Армстронг потолок Киев.Подвесной потолок

подвесной потолок армстронг armstrong цена на: http://g-stroy.biz.ua/подвесной-потолок-армстронг-миви-цена-в-киеве.html  Плита Армстронг Байкал BAJKAL 600*600*12 подвесной потолок Armstrong 24.97 Грн Плита Оазис OASIS 600*600*12мм подвесной потолок Armstrong 28.04 ...