Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Акриловий (штучний) камінь ) від компанії «Укрмебельпроект » та сфера його застосування.

   Акриловий (штучний) камінь ) від компанії «Укрмебельпроект » та сфера його застосування.  (продам)

Цена:договорная

г.Київ,
ул. Червоногвардійська, 5
(метро Черніговска)
ukrmebelproject.com.ua
Тел.: (044) 222-85-29
Тел.: (044) 222-85-41
Акриловий (штучний) камінь STARON(СТАРОН), COREAN(КОРЕАН), MONTELLI(МОНТЕЛЛі), BIENSTONE(БiНСТОУН), POLYSTONE (ПОЛІСТОУН) від компанії «УКРМЕБЕЛЬПРОЕКТ » та сфера його застосування.
Приємний на дотик, акриловий камінь дуже міцний і стійкий до впливу мікроорганізмів і бактерій, і тому дуже популярні стільниці та підвіконня з цього матеріалу. Через високий терміну експлуатації, на вироби з акрилового каменю, дається гарантія 10 років. Колірна гамма штучного каменю не має меж, всі основні відтінки, втілені в реальному виконанні. І гама кольорів постійно розширюється, все залежить від вмілого змішання фарб при виготовленні.
Відмінні властивості акрилового(штучного) каменя STARON(СТАРОН), COREAN(КОРЕАН), MONTELLI(МОНТЕЛЛІ), BIENSTONE(БiНСТОУН), POLYSTONE (ПОЛІСТОУН) від компанії «УКРМЕБЕЛЬПРОЕКТ » такі, що вільно можуть використовуватися в будь-якій дизайнерської задумом при обробці приміщень і оформленні інтер'єру. Наприклад, стільниці барні стійки з цього матеріалу - виглядають просто прекрасно. Технологія виробництва постійно вдосконалювалася, і в підсумку була вироблена точна послідовність процесу. Основою штучного каменю, є натуральні мінерали, які змішують з акриловою смолою, в результаті чого з'являється ряд характеристик з відмінними експлуатаційними властивостями. Приємний на дотик, штучний камінь не тільки дуже міцний, але й стійкий до впливу мікроорганізмів і бактерій, тому так популярні стільниці та підвіконня з даного матеріалу. Зважаючи на високого терміну експлуатації, на вироби з акрилового каменю, давалася гарантія 10 років. Колірна палітра штучного каменю, практично не має меж, всі основні відтінки, втілені в реальному виконанні. До того ж, гама кольорів постійно розширюється, але все залежить від вмілого змішання фарб при виготовленні.
Як завжди, ключовими характеристиками залишаються норми безпеки, екологічна чистота матеріалу, легкість в обробці й монтажі, гладка поверхня і однорідна структура. Штучний камінь не піддається змінам і деформації при термічному або механічному впливі в побутових умовах.
Експлуатаційні характеристики акрилового (штучного) каменя STARON(СТАРОН), COREAN(КОРЕАН), MONTELLI(МОНТЕЛЛІ), BIENSTONE(БiНСТОУН), POLYSTONE (ПОЛІСТОУН) від компанії «УКРМЕБЕЛЬПРОЕКТ », перебувають на високому рівні, особливо після створення акрилового клею, який робить можливість безшовної склейки матеріалу, що значно здешевлює витрати на виробництво, ремонт та обслуговування акрилового каменю. Тому даний матеріал використовується в будь-яких виробах і продовжує набирати популярність.

Реклама

Объявления из рубрики "Потребительские товары" посмотреть все
Упаковка от производителя ! Пакеты от прямого производителя . Флексопечать до 8 цветов
Упаковка от производителя! Производитель упаковки предлагает ; пакеты для продуктов питания, для шту
Товары из Китая на доске объявлений Сландо
Чтобы быстро купить или реализовать товар выгоднее и удобнее всего воспользоваться интернет-площадка
Уникальный подарок "Спиритическая доска "Уиджа"
Уникальный подарок, который подойдет мужчине и женщине. Купите в подарок Спиритическую доску «Уидж
Покупаю волосы. Продаю волосы для наращивания.
Продаём натуральные волосы . Инструменты и материалы для наращивания. Покупаем дорого волосы. Тел. 0
Шкатулки для часов на подарок, качественная шкатулка для часов.
Шкатулки для часов на подарок, качественная шкатулка для часов. Текст: Шкатулка – одна из старинных