Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Відпочинок, спорт, полювання, рибальство  >  Риболовля  >  Риболовні гачки двійники оптом в Києві

   Риболовні гачки двійники оптом в Києві  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Рыболовний інтернет-магазин "Master-Hooks"
Місцезнаходження: Україна, Київ
Дата публікації: 31.07.2021

Якісні та гострі гачки двійники для рибного лову досить-таки популяризовані в сегменті спортивних рибних лов. Хромове покриття, анодований або луджений варіант відмінні для рибної ловлі. Дані види двійників добре підходять для швидкого спорудження під різні типи оснащення на ваш розсуд.

Де купити гачки двійники оптом?

Подвійні гачки оптом постійно реалізуються в інтернет-магазині Master-Hooks, де існують лояльні умови їх придбання. Дана продукція в усі часи цікавила багатьох користувачів своєю простотою і ефективністю. Велика частина рибалок не так давно стали застосовувати подвійні гачки для лову на жерлицю, і ще їх використовують в лові за допомогою пінопластових гуртків. Дуже популярні вони серед любителів рибного лову на звичайну вудку з оснащенням на живця, де вони ідеальні за своєю конструкцією. І в даному випадку попит зріс так високо, що сьогодні такий тип гачка є фаворитом серед потрійних або одинарних. І це не випадково. Один з основних факторів, який враховують лідери серед рибалок, так це їх можливість своєю конструкцією продовжити життя живцю, що істотно відбивається на потенційному улові. При цьому, зачіп хижої риби на цей гачок залишається все також ефективний, як і при потрійному типі гачків.

При виникненні рибного лову за допомогою спінінга, зокрема на джигову приманку подвійний рибальський гачок придбав другу хвилю популяризації в сегменті рибалок. Тут вони обігнали своїх конкурентів за різновидом конструкції, став Абсолютним фаворитом в даній сфері. Весь асортимент приманок з легкістю можна монтувати на подвійний рибальський гачок. Чи то це частина хробака, чи то ялинкові види насадок, силіконова креветка, вібровіст, воблер, всі види твістерів, що коливаються і обертаються блешні і багато іншого.

Подвійні види рибальських гачків в інтернет-магазині Master-Hooks

Наш інтернет-магазин надає можливість купити оптом двійники гачки рибальські за скоєно низькими цінами, і це доведено відгуками наших споживачів. Якісно нашої продукції зарекомендувало вже за весь свій час використання.


Схожі оголошення
ще схожі

Оголошення із рубрики "Рыбалка"переглянути все
Rich AC 5 прибор для ловли сома
- Ловит сома с расстояния до 100-150 метров / глубиной 30-50 метров
Riсh AC 5 прибор для ловли сома, сомолов
На сегоднешней  день это самый продвинутый прибор только для СОМА
Воблер Bassday Mogul Minnow 88SP от Tsurinoya
Воблер Bassday Mogul Minnow 88SP от Tsurinoya. Тип приманки: Минноу Длина:
Воблер Megabass Ito Shiner 115SP от BearKing
Воблер Megabass Ito Shiner 115SP от BearKing. Тип приманки: Минноу Длина:
Saмus 1000, Saмus 725 MP, Rich P 2000 Сомолов
Продам приборы для ловли рыбы марок Saмus 1000, Saмus 725 MP MS, Riсh P 2000, Обычный и