Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Біологічно активні добавки  >  Комплекс для схуднення Detox - це Zdorovo - 2 позиції. Додаткова знижка.

   Комплекс для схуднення Detox - це Zdorovo - 2 позиції. Додаткова знижка.  (продам)

Ціна: 349 грн.

1. Detox. Зниження ваги та оздоровлення кишечника з Омега 3-6-9

Трендове слово «detox» все більше проникає у повсякденність прибічників здорового способу життя. По суті — це процес очищення організму з середини. Детокс-програми надважливі, якщо організм не в змозі самостійно виводити накопичені токсини.

Пропонуємо скористатися нашим продуктом «Detox. Зниження ваги та оздоровлення кишечника з Омега 3-6-9». Продукт допоможе зменшити вагу та налагодити роботу органів травлення, активізує обмінні процеси, зміцнить імунітет, очистить організм від токсинів.

Detox комплексно впливає на організм. Зокрема, для зменшення ваги, він активує обмін речовин, покращує перистальтику кишечника. Для нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту, продукт — відновлює моторику кишечника, виводить токсини, налагоджує роботу печінки  та жовчного міхура.

Також його рекомендовано використовувати при цукровому діабеті, проблемах жіночого здоров’я, захворюваннях щитоподібної залози та прямої кишки, зниженому імунітеті.

Завдяки своєму складу продукт насичений вітамінами (А, Е, К, С, В1, В2, В5, В6, В9, РР), мінералами (Ca, K, Mn, Na, P, Fe, Zn, Mg, Cu, Se), ПНЖК Омега-3-6-9, органічними кислотами та іншими поживними елементами.

Складовими компонентами стали волокна восьми цінних рослин: льону, розторопші, гарбуза, фенхелю, амаранту, ромашки, кропу та яблука. Всі вони відомі своїми властивостями.

Зокрема, яблучний пектин — зменшує апетит, вміст холестерину та алергічні реакції, покращує перистальтику кишечника, знижує рівень цукру в крові, підвищує імунітет, стабілізує обмін речовин. Має антиоксидантну дію.

Насіння льону — це джерело ПНЖК Омега-3-6-9. Завдяки йому нормалізується робота кишечника, підшлункової залози, печінки та жовчного міхура. Також захищає слизову оболонку від запальних процесів та різноманітних пошкоджень.

Розторопша — сприяє детоксикації, нормалізує обмін речовин та роботу печінки, бореться з закрепами. Така дія сприяє швидкому схудненню.

Ромашка — зменшує метеоризм, виконує спазмолітину, протизапальну та захисну дії.

А гарбуз ефективно очищує організм та захищає його від різноманітних запалень.


Серед протипоказань у прийомі продукту є: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок, загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Забороняється використовувати дітям до 14 років. Також при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту потрібна консультація з лікарем.


Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.


Склад:

Шрот та насіння льону, насіння розторопші, насіння гарбуза, фенхель, шрот амаранту, квіти ромашки, насіння кропу, яблучний пектин.


2. Detox. Очищення і нормалізація мікрофлори

Зараз, на хвилі популярності — правильне харчування, фізичні навантаження, використання органічних косметичних засобів. Очищенний від токсинів організм — це ще одна запорука краси та здоров’я.

В ощищенні та нормалізації мікрофлори може допомогти наша продукція. Завдяки детоксу нормалізуються обмін речовин та функції шлунково-кишкового тракту, покращується мікрофлора кишечника, зміцнюється імунітет, підвищується гемоглобін у крові, а холестерин та рівень цукру — зменшується.

«Detox. Очищення і нормалізація мікрофлори» рекомендується використовувати при розладах травлення, метеоризмі, неприємному запаху з рота, підвищенній втомлюваності, ожирінні, діабеті, паразитарних зараженнях організму, зниженому імунітеті, порушенях обміну речовин.

Можна включати до комплексу відновлення після прийому антибіотиків, хіміо- і променевих терапій, а також програм із загального очищення організму.

Продукт містить частини пшениці, горобини, сени, хвоща, ромашки, кропу, льону. Завдяки природним рослинним компонентам він насичений вітамінами, мінералами та іншими поживними речовинами.

Ці компоненти створили унікальну поживну та лікувальну композицію.

Висівки пшениці, в складі продукту, поліпшують роботу системи травлення, нормалізують мікрофлору кишечника, виводять із нього токсини. Корисні при цукровому діабеті, оскільки зменшують рівень глюкози. Створюють відчуття ситості. Допомагають у профілактиці онкологічних захворювань.

Горобина — покращує обмін речовин, знижує рівень цукру та холестерину, виконує зміцнювальну, жовчо- та сечогінну, протизапальну, протизобну дії. Допомагає при зниженій кислотності шлункового соку, подагрі, захворюваннях печінки та жовчного міхура.

Хвощ польовий — нормалізує водно-сольовий баланс, очищує від різноманітних токсинів. Має сечогінну та дезінфікуючу властивості.

А ромашка — зменшує метеоризм, виконує спазмолітину, протизапальну та захисну дії.


Серед протипоказань у прийомі продукту є: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок, загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Забороняється використовувати дітям до 14 років. Також при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту потрібна консультація з лікарем.


Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.


Склад:

Насіння льону, висівки пшениці, лист сени, квіти ромашки, плоди горобини, трава хвощу, насіння кропу.


Увага! Хочете на даний товар додаткову знижку? Пройдіть безкоштовну реєстрацію за посиланням ВИЩЕ.


Реклама