Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Стройматериалы и конструкции  >  Лакокрасочная продукция  >  Масло для терас Terrace Oil Bionic-House (10 л.)

   Масло для терас Terrace Oil Bionic-House (10 л.)  (продам)

Цена:2 400 грн.

Масло надає деревині водовідштовхувальні властивості, перешкоджає проникненню води, залишаючи пори деревної поверхні відкритими (дерево дихає) і оберігає дерево від розтріскування.
Захисне масло призначене для захисту і декоративного оздоблення терас, платформ, сходів, містків і інших дерев'яних поверхонь.
Виготовлено на основі лляної олії, завдяки чому волога легко проходить крізь деревину без утворення здуття покриття.

Властивості:
Захист і догляд для садових меблів з твердих порід деревини
Захист терасної дошки
Водовідштовхувальний ефект і відмінний зовнішній вигляд
Водоотталкивающая поверхню, не запечатує пори деревини
Охороняє деревину від розтріскування і ефекту сірої поверхні
Зручне в роботі, швидко сохне
Захищає від ультрафіолету

Витрата  - На один шар 8-10 м2 / л в залежності від породи деревини.

Властивості продукту:
Террасное масло Bionic-House доглядає за деревиною та відмінно захищає її від вологи і забруднень. Цей матеріал стійкий до стирання, він освіжає коліру і при цьому зберігає унікальну текстуру дерев'яних терас, підлог і інших предметів інтер'єру.

Обробка:
Захисне масло призначене для захисту і декоративного оздоблення терас, платформ, сходів, містків і інших дерев'яних поверхонь. Виготовлено на основі лляної олії, завдяки чому волога легко проходить крізь деревину без утворення здуття покриття. Засихаючи в порах, масло збільшує стійкість поверхневого шару деревини до тертя. Наявність уретанового масла (сполучного) покращує зносостійкість і перешкоджає проникненню вологи всередину. Завдяки вмісту воску промаслена поверхня є водовідштовхувальною, також віск приховує подряпини і пошкодження на покритті. Склад містить реагенти проти цвілі і синяви. Підходить для обробки раніше промаслених порід деревини. Прі використанні безбарвного масла в якості фінішного шару поверх кольорового покриття на терасній дошці, збільшує термін служби покриття і захищає пігмент від вивітрювання. Не підходить для обробки деревини, зараженої грибковими захворюваннями або населеної шкідниками. Просочуючи деревину, насичує поверхневі шари і забезпечує вологостійкість поверхні. Засихаючи в порах, масло збільшує стійкість поверхневого шару деревини до тертя. Завдяки вмісту воску промаслена поверхню є водовідштовхувальним.
підготовка поверхні.

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, ретельно очищеною від забруднення, воску і жиру. Більш тверді сорти деревини, що містять смоли і природні масла, очистити ганчіркою, змоченою в органічному розчиннику. У разі нових дерев'яних поверхонь і м'яких сортів деревини попередньо заґрунтувати поверхні засобом Organic Protect. Зміст вологи в деревині не повинно перевищувати 18%.

Нанесення:
Продукт готовий до використання. Перед використанням і під час роботи перемішувати. Наносити безперервним шаром в напрямку деревних волокон. Обробити поверхню до насичення пензлем 1-2 рази. Зайве, не вбереться в деревину масло видалити ганчіркою не пізніше ніж протягом 1 години після нанесення. Робочі інструменти відразу після використання очистити уайт-спіритом. Санітарне промаслювання виконувати, щонайменше 1 раз в рік - наносити на попередньо очищену поверхню 1-2 шари масла.
витрата продукту

Витрата продукту  8-10 м2 / л, не менше 2 шарів, можна перефарбовувати через 12 годин, для оптимального захисту деревини від впливу атмосфери; для струганої, а так- ж дуже щільної деревини внаслідок нижчої всмоктуючої здатності рекомендується в разі потреби наносити 3-й шар.

Висихання:
Прибл. 24 години при температурі + 20 ° С / 65% відносної вологості повітря. Низькі температури і висока вологість повітря подовжують час висихання.

Реклама

Объявления из рубрики "Лакокрасочная продукция" посмотреть все
Вогнестійка фарба
«Топ Файр Стоп» — професійний продукт для протипожежного захисту будівельних матеріалів. Це вогне
Краска,грунт- hempel,wilckens,international,kcc,sigma
эпоксидные лакокрасочные материаллы
Фарба з воском для дерева "Wood Wax" Bionic House (10 л.)
WOOD WAX - Воскова фарба для дерева, декоративна пропитка дерева, атмосферостійка і стійка до стиран
Двохкомпонентний поліуретановий лак для паркету HartzLack Ultra Magic 2K
Опис та призначення HartzLack Ultra Magic 2K «товстий шар» є екологічним двохкомпонентним водорозчи