Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Ремонтно-будівельні послуги  >  Вивіз будівельного сміття

   Вивіз будівельного сміття  (пропоную)


Вивеземо будівельне сміття. Газель 1,5 тонн
Надаємо послуги вантажників.
300 грн.

Реклама

Оголошення із рубрики "Ремонтно-строительные услуги"переглянути все
Ремонт роллет
Ремонт роллет и автоматики любой сложности.Сервисное обслуживание.Гарантия на работы.Вые
Строительство каркасных домов
 Строительная компания ONYX предлагает услуги по производству, поставке и монтированию ЛСТК зданий.
Строительство гаражей под ключ
  Строительная компания ONYX предлагает услуги по производству, поставке и монтированию ЛСТК зданий.
Сборный ангар
  Строительная компания ONYX предлагает услуги по производству, поставке и монтированию ЛСТК зданий.
Мобильные павильоны
  Компания ONYX предлагает вам услуги по производству торговых павильонов из ЛСТК с собственным диза
Виробництво будівельних вагончиків
6
Виробництво будівельних вагончиків

ТОВ ПРОСЕРВІС-УКРАЇНА займається разробкою, виробництвом, реалізацією та доставкою битовок, прорабських будинків, будівельних вагончиків, присадибних та дачних будинків, постів охорони, магазинів та торгівельних павільйонів, МАФів, мобільних офісів та гаражів. ...

Установка windows Санкт-Петербург (СПБ)
1
Установка windows Санкт-Петербург (СПБ)

У Вас сломался компьютер, а завтра нужно сдать отчет, я решу эту проблему в удобное для Вас время, даже если времени совсем не осталось. Ремонт ПК, установка windows в Санкт-Петербурге (СПБ) А именно я смогу вам помочь, потому что: Я с компьютером на «ТЫ», ...

Утеплення приватних будинків, котеджів, покрівель, горищ
3
Утеплення приватних будинків, котеджів, покрівель, горищ

Приватне підприємство ФОП Марчук Ігор Дмитрович, що працює на ринку з 2001 року, займається такими видами діяльності:1. Улаштування і ремонт покрівель з руберойду.2. Утеплення будинків.Ми надаємо населенню наступні послуги:• Утеплення будинків висотою до ...

Гідроізоляція, Покрівельні роботи
3
Гідроізоляція, Покрівельні роботи

+380933196818 Сергій - Гідроізоляція фундаментів всіх типів. - Гідроізоляція підвалу зсередини та зовні. - Гідроізоляція душових та кімнат з повишеною вологістю. - Гідроізоляція холодних швів бетонування та міжблочних швів. - Гідротехнічні споруди, тунелі (від ...