Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Фармакологія  >  Лікарські засоби  >  Вессел Дуэ Ф (Vessel Due F) 250ЛЕ №50

   Вессел Дуэ Ф (Vessel Due F) 250ЛЕ №50  (продам)

Ціна: 896 грн.

Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока якість! Низькі ціни! Можливі знижки для постійних клієнтів! Знижки для покупців оптової закупки!
Вессел Дуе Ф купить, Вессел Дуе Ф цена

Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные средства"переглянути все
Бикалутамид Апотекс (Bicalutamid Apotex) 50мг №30
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Белосалик (Belosalik) 40 г
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Белосалик (Belosalik) 100 мл
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. В
Бекломет (Beclomet) 50 мкг 70 доз 9 мл (1 шт)
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Атимос (Atimos) 12мг 100 доз
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. В
Hepcinat ,Hepcinat LP ,NatDac оптом и в розницу
2
Hepcinat ,Hepcinat LP ,NatDac оптом и в розницу

Международное название: Софосбувир + Ледипасвир Название дженерика: HEPCINAT-LP Производитель: Natco Pharma Ltd. Дозировка: 400/90 мг Тип упаковки: Банка 28 таблеток цена 280$ цена Hepcinat+NatDac 250$

Лейкеран Leukeran 2 мг табл. 25 (Германия, excella gmbh)
1
Лейкеран Leukeran 2 мг табл. 25 (Германия, excella gmbh)

Лейкеран Leukeran 2 мг табл. 25 (Германия, excella gmbh)   Действующее вещество: хлорамбуцил   Доставка во все города Украины службой Новая Почта (Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Луцк, Львов, Николаев, Одесса, ...

Блеоцин (Bleocin-S, Блеомицин) 15мг фл. 1 (Япония, Nippon Kayaku Co., LTD)
1
Блеоцин (Bleocin-S, Блеомицин) 15мг фл. 1 (Япония, Nippon Kayaku Co., LTD)

Блеоцин (Bleocin-S, Блеомицин) 15мг фл. 1 (Япония, Nippon Kayaku Co., LTD)   Действующее вещество: Блеомицин   Доставка во все города Украины службой Новая Почта (Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Луцк, Львов, Николаев, ...