Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Фармакологія  >  Лікарські засоби  >  Бикалутамид Актавис (Bicalutamide Actavis) 50мг №30

   Бикалутамид Актавис (Bicalutamide Actavis) 50мг №30  (продам)

Ціна: 960 грн.

Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока якість! Низькі ціни! Можливі знижки для постійних клієнтів! Знижки для покупців оптової закупки!
Бикалутамид купить, Бикалутамид цена, Бикалутамид Актавис

Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные средства"переглянути все
Аурорикс (Aurorix) 150мг №30
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. В
Арисепт (Aricept) 10мг №28
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. В
Арава (Arava) 10мг №30
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Арава (Arava) 20мг №30
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Андрокур (Androcur) 50мг, №50
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Продам Галавит (Galavitum) порошок для инъекций 0,1 г флакон №5.
2
Продам Галавит (Galavitum) порошок для инъекций 0,1 г флакон №5.

Продам Галавит (Galavitum) порошок для инъекций 0,1 г флакон №5. Показания к применению:  Препарат применяют в комплексной терапии для коррекции иммунитета у взрослых. Производитель: Медикор, Россия. Срок годности: до 12/2016. В наличии 2 запечатанных комплекта ...