Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Фармакологія  >  Лікарські засоби  >  Белосалик (Belosalik) 30 г

   Белосалик (Belosalik) 30 г  (продам)

Ціна: 200 грн.

Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока якість! Низькі ціни! Можливі знижки для постійних клієнтів! Знижки для покупців оптової закупки!
Белосалик инструкция, Белосалик отзывы, Белосалик 30г

Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные средства"переглянути все
Аромазин (Aromasin) 25мг №30
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. В
Арава (Arava) 20мг №30
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Андрокур Депо (Androcur Depot) р-р масл. д/ин. 300мг амп. 3мл №3
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Андрокур (Androcur) 50мг, №50
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Алимта (Alimta) 500мг
Аптека "Препарати". Аптека №1 в Україні. У нас великий асортимент препаратів з Європи. Висока я
Продам Софосбувир(Sofosbuvir )+ Даклатасвир (Daklatosvir) в комплекте.
5
Продам Софосбувир(Sofosbuvir )+ Даклатасвир (Daklatosvir) в комплекте.

Продам оригинальные препараты Софосбувир и Даклатасвир в комплекте, для положительного результата в лечении. Препараты произведены государственной фарм.компаней Marcyrl Pharmaceutical Industry - Египет.Имеется сертификат. Высокое качество препаратов исключает ...