Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Ремонтно-будівельні послуги  >  Шліфування лакування паркету

   Шліфування лакування паркету  (пропоную)

Ціна: 25 грн.

Виконую шліфування,лакування і ремонт паркету.Шліфування виконую у два етапи;спочатку вирівнювання паркету,а потім чистова шліфовка.При потребі,якщо є щілини проводится шпаклювання.Лаки використовую полімерові на водній основі і алкідно-урітанові на розчинниках.При бажанні клієнта використовую плоско-шліфувальну машинку.Кути шліфую кутовою машинкою.Працюю без пилу,тому роботу можна виконувати після побілки стін.Машинки працюють від мережі 220-в.

Реклама

Оголошення із рубрики "Ремонтно-строительные услуги"переглянути все
Компания «Круг» - услуги прочистки канализации
Компания «Круг» предоставляет услуги гидродинамической и механической прочистки канализации с помощь
монтаж, проект сиcтем вентиляции и кондициoнировaния
монтаж‚ ремонт и обcлyживание бытового и промышлeннoго климатичеcкого oбopyдования. монтаж cиcтем ве
Обработка металла песком
Предоставляю услуги качественной обработки песком любой металл а также любые  м
Cтарение дерева
Предоставлю услуги по: -  изготовление заборных секций -  изготовление дверей -  изготовлени
Просверлить отверстие в кирпичной стене
Компания «Тепло и уют в Вашем доме» предлагает услуги по демонтажным работам. Выполняем демон
Укладка, укладання, встановлення, монтаж, циклювання, шліфування паркету та паркетної дошки, ламінату плінтуса,
4
Укладка, укладання, встановлення, монтаж, циклювання, шліфування паркету та паркетної дошки, ламінату плінтуса, дошки підлогової

Укладка, укладання, встановлення, монтаж, циклювання, шліфування паркету та паркетної дошки, ламінату плінтуса, дошки підлогової. Професійна бригада майстрів виконує повний цикл робіт по настилу підлоги: - Грунтування основи - Монтаж фанери - Шліфування фанери ...

Шліфування, лакування паркету та дошки
3
Шліфування, лакування паркету та дошки

Якщо Вам потрібно замовити шліфування паркету або Вам необхідно замовити лакування дошки, тоді Вам саме до мене! Я пропоную замовити шліфування дошки та лакування паркету на максимально вигідних для Вас умовах. Я пропоную такий спектр послуг: - шліфування паркету; ...