Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Засоби гігієни  >  Ухочистка WaxVac, вакуумний очищувач вух

   Ухочистка WaxVac, вакуумний очищувач вух  (продам)

Ціна: 175 грн.

Вакуумний очищувач вух Waxvac безпечно і ефективно видаляє воду і забруднення з вух. Він діє м'яко і майже безшумно, але результат приголомшливий!

Вухочистка Waxvac є безпечним і гігієнічним способом для очищення Ваших вух.

WaxVac прибиральник вуха є безпечним і ефективним способом видалення сірки з Ваших вух! Waxvac це секрет безпечного і ніжного всмоктування. Просто прикріпіть Wax Vac в насадку з силікону і вставте у вухо. Ватні тампони які можуть пошкодити перетинки більше не потрібні, попрощайтеся з ними назавжди.

WaxVac акуратно всмоктує частинки бруду і вологи з вух. Waxvac є потужним і ніжним і має підсвічування на вістрі і є бездротовим.

Працює від 2 батарейок типу AA (у комплект не входять). Вакуумний очищувач WaxVac безпечно і ефективно видаляє воду і забруднення з вух. Він діє м'яко і майже безшумно, але результат приголомшливий! Просто вставте у вухо наконечник приладу, і через пару секунд проблема вирішена.

Особлива система захищає від занадто глибокого проникнення у вухо. WaxVac можна використовувати в будь-якому віці: від раннього віку - до глибокої старості. Тепер ви знаєте, що робити, якщо комусь із Вашої родини у вухо потрапила вода!

Вода у вусі - не просто джерело болю і дискомфорту. Це ще й ризик занесення інфекції, особливо якщо мова йде про брудну воду з відкритих водойм.

Найбільш уразливі діти, адже слухова труба дитячого вуха зовсім коротка і широка, і лише з віком вона стає вузькою і звивистою. Ще одне ускладнення від води у вусі - розбухання сірчаної пробки, яке супроводжується шумом у вухах і зниженням слуху. Таку проблему можна вирішити тільки за допомогою промивання у ЛОР-лікаря. Вакуумний очищувач вух Waxvac надійно захистить всю сім'ю від цих небезпек!

Также этот товар часто ищут как: ушечистка, средство от ушной серы, очиститель ушей, ухочиститель, WaxVac, Ear cleaner, устройство для чистики ушей, ВаксВак, вакуумный прибор для удаления серы, прибор для ушей, ухочистка, машинка для чистки ушей.


Реклама

Оголошення із рубрики "Средства гигиены"переглянути все
Продукция компании Gillette
Наша компания предлагает Вашему вниманию продукцию производства Gillette(качество высокое,цены досту
Первый в мире с 6 лезвиями
Во всем мире еще не видели ничего подобного – уникальный бритвенный станок Pace 6+ от Dorco име
Менструальная чаша CupLee
Менструальная чаша CupLee - идеальное гигиеническое средство для разумных женщин. Прослужит 10 лет,
Салфетки влажные от производителя
MІНІ в асортименті Вологі серветки ультрам’які з вітаміном Е
Фильтры для носа "стоп аллергия"
Респираторы-невидимки защитят вас: - Дома – от домашней пыли и шерсти домашних жив