Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Туризм, відпочинок, подорожі  >  Санаторії Трускавця. Санаторій Рубін

   Санаторії Трускавця. Санаторій Рубін  (пропоную)

Ціна: 99 грн.

Санаторій Рубін - розташований в зручній нагірній частині Трускавця недалеко від різних лікувально- оздоровчих закладів ( 200 м) , бювету мінеральних вод ( 300 м) та центру міста. Одночасно може прийняти до 860 гостей . У санаторії є урологічне і гастроентерологічне відділення , а також функціонує відділення «Матері і дитини» , де відпочивають і оздоровлюються діти віком від 4 до 16 років разом з батьками. До послуг гостей масажні кабінети , конференцзал на 150 місць , зал лікувальної фізкультури.
Подробиці на сайті http://sanatorii-truskavca.6te.net


Реклама

Оголошення із рубрики "Туризм, отдых, путешествия"переглянути все
Санаторії Трускавця. Санаторій Перлина Прикарпаття
У мальовничій долині, фактично на березі курортного водосховища розташувався один з найпопулярніших
Санаторії Трускавця. Ріксос-Прикарпаття
Санаторій «Ріксос-Прикарпаття» - це велична будівля, розташована недалеко від центральної частини ку
Санаторії Трускавця. Оздоровчий комплекс « Вернигора»
Новий оздоровчий комплекс «Вернигора » знаходиться в лісопарковій зоні курорту Трускавець і займає п
Санаторії Трускавця. Санаторій Карпати
Один з найвідоміших санаторіїв курорту Трускавець - санаторій « Карпати » розташований на березі озе
Золотой батон - магнит на холодильник
"Золотые батоны" Материал - Гипс Длина - 7 см Кра
Як покращити своє здоров’я
4
Як покращити своє здоров’я

Здоров’я – це те, що необхідно високо цінити кожній людині, в іншому випадку вже в 45-50 років ви будете відчувати себе старцем, який має немалу кількість болячок. Тішить хоча б той факт, що на сьогоднішній день відомо немало варіантів того, як діяти, якщо ...

Сарыгаш Санаторий, бронь со скидкой.
1
Сарыгаш Санаторий, бронь со скидкой.

Мы предлагаем Вам приобрести путевки во все санатории города Сарыагаш по самой низкой цене, путевки по ценам самих санаториев

Санаторий Сарыагаш Zari
1
Санаторий Сарыагаш Zari

Санаторий "ZARI" гарантирует вам отдых и лечение в обстановке полного покоя и равновесия. Санаторий "ZARI" профилизирован по действиям миниральной воды на организм человека. Наше лечение основано на приеме минеральной воды, проведенного из скважины Сарыагаш. ...