Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Одяг, Взуття, Тканини  >  Пояс-корсет з овечої вовни, зігріваючий пояс купити Київ

   Пояс-корсет з овечої вовни, зігріваючий пояс купити Київ  (продам)

Ціна: 255 грн.

Пояс-корсет з овечої вовни надає яскраво виражену протизапальну дію і є одним з перевірених часом засобів позбавлення від болю в суглобах, спині, при радикуліті, остеохондрозі і при захворюванні нирок. Конструкція і спосіб виготовлення пояса-корсета дозволяють повною мірою використовувати всі позитивні властивості овечої вовни.

      Пояс зігріваючий з овечої вовни призначений для прогріву поперекової області та зняття болю в попереку, викликаних радикулітом, ревматизмом і різними нервово-запальними процесами.

      Даний пояс виготовлений з екологічно чистих матеріалів: одна сторона з 100% вовняної тканини, інша з шерстіпола, сучасного матеріалу.

         У поясі використовується вовна особливої породи овець (з певною довжиною, товщиною і структурою волосини), використовується тільки хімічно необроблена і нефарбована шерсть.

  Показання до застосування:

      Лікування і профілактика неврологічних розладів

     Зняття болю при травмах і захворюваннях попереково-крижового відділу хребта

     остеохондроз

     радикуліт

     ревматизм

     ішіалгія

     люмбаго

     захворювання нирок і внутрішніх органів

     переохолодження

     Можливе застосування для осіб, по роду занять пов'язаних зі статичним і динамічним навантаженням на хребет.

     Профілактика патологій різного характеру, поперекового відділу хребта

 

  При застосуванні даного виробу здійснюється дозована фіксація і зігрівання поперекового відділу хребта. Завдяки такій дії зменшується больовий синдром, а так само ймовірність переохолодження зводиться до нуля. Носити зігріваючий пояс можна безпосередньо на тілі або одягати на білизну з бавовни.

ЧОМУ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО овечу вовну?

  Як довели вчені, мало що може зрівнятися з цілющими властивостями овечоъ вовни. Після низки досліджень вони прийшли до наступного висновку: "Властивість овечої вовни-знімати біль -заснована на п'яти доповнюючих і підсилюючих один одного принципах впливу: хімічному, електростатичному, масажному, зігріваючому і вологовиділяючому."

  ХІМІЧНА ДІЯ: шерсть містить особливу речовину - ланолін, що входить в усі антиалергічні, протизапальні препарати, що сприяють загоєнню ран і переломів. Овеча шерсть містить ланолін в більшій кількості, ніж шерсть інших тварин. Саме, завдяки цій речовині, вовняні волокна безпосередньо впливають на рецептори шкіри і прискорюють регенераційні процеси в клітині в цілому, в поперековій області, знімаючи при цьому больові відчуття.

Електростатична дія: в процесі експлуатації вовняні волокна труться один об одного і створюють електростатичне поле, яке благотворно впливає на людину, надає сильний оздоровчий ефект.

  МАСАЖНА ДІЯ: волокна шерсті, безпосередньо прилягаючи до шкіри, здійснюють мікромасаж, що призводить до посилення мікроциркуляції крові.

  Зігріваюча ВЛАСТИВІСТЬ: шерсть має дуже складну структуру, що складається з пористих клітин з великою кількістю повітряних порожнин. Це надає шерсті унікальних теплоізоляційних властивостей, а також м'якість і легкість, що забезпечує величезну перевагу перед іншими матеріалами. Прогрівання не тільки покращує мікроциркуляцію крові в області попереку, а й благотворно впливає на внутрішні органи, зокрема прогрівання рекомендовано при захворюваннях нирок.

  Вологовиділяюча ВЛАСТИВІСТЬ: овеча шерсть поглинає 33% вологи (для порівняння, бавовна поглинає 8%, синтетика 0%) і прекрасно випаровує її, залишаючись при цьому сухою. Таке прогрівання сухим теплом чудово лікує лімфоденіт, заспокоює ревматичні болі в суглобах.

Рекомендації по догляду:

      Прати виріб в теплій воді (35 ° С)

     Використовувати високоякісні миючі засоби

     Ручне прання, не прати в пральній машині

     Не сушити в барабані

     Не відбілювати

     Не прасувати

     Сушити слід у розправленому вигляді, далеко від нагрівальних приладів

     Суха чистка заборонена.


Реклама

Оголошення із рубрики "Одежда, Обувь,Ткани"переглянути все
Коврик акупунктурный "Нирвана" Shakti Mate (KZ 0075)
Коврик акупунктурный "НИРВАНА" Shakti Mate (KZ 0075) Коврик «Нирвана» полезно использоват
Цех по вышивке изделий
Автоматизированная вышивка наразличных тканях и готовых изделиях.Изготовление рушникови
RayBan Aviator Wayfarer Clubmaster
Самые качественные реплики всемирно известных очков RayBan по самым демократичным ценам.✔ RayBa
Предлагаем постельное белье, матрасы, одеяло многое другое оптом и в розницу
Предлагаем постельное белье, матрасы, одеяло, подушки многое другое оптом и в розницу
Салфетки украинские и декоративные
Салфетки украинские и декоративные от производителя. Нанесение рисунка: трафаретна
Пояс предохранительный ПП1-Б (металлический канат)
1
Пояс предохранительный ПП1-Б (металлический канат)

Пояс предохранительный ПП1-Б, безлямочный (со стропом – металлический канат), предназначен для защиты работающего от падении с высоты. Конструктивно состоит из: - поясного ремня; - подкладки-кушака; - стропа – металлический канат; - комплекта фурнитуры. Пояс ...