Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Стройматериалы и конструкции  >  Стекло, оргстекло, пластик  >  Продам рідке скло:каністра - 16кг,50кг.

   Продам рідке скло:каністра - 16кг,50кг.  (продам)

Цена:договорная

На сьогоднішній день, в багатьох будівельних роботах використовується силікатний клей - рідке скло. Його використовують при склеюванні матеріалів, виготовленні різних сумішей, для гідроізоляції та іншого. Про характеристики і способі використання натрієвого рідкого скла ми розповімо у статті.

Силікатне рідке скло застосовують у вигляді добавки до різних будівельних матеріалів: грунтовкам , просоченням, штукатурок . Це покращує їх експлуатаційні властивості. Воно ж є відмінним прискорювачем затвердіння цементів. Саме тому його додають і в ці склади.

 

Рідке скло використовують для виготовлення різних матеріалів:
•    Фарби;
•    клей;
•    захисні замазки для каміна;
•    Вогнетривкі добавки;
•    Гідрофобні добавки;
•    Антисептики.


Рідке скло широко застосовується в будівництві. Як уже зазначалося, в якості добавки в бетон, а також для приготування різних складів грунтовок. Застосовується рідке скло для бетону при влаштуванні фундаментів під печі, котли, каміни, гідротехнічні споруди. У заводських умовах, де легше дотримати точні пропорції, за допомогою добавок рідкого скла виготовляють магнезійний, алюмосилікатний і кремнеземний бетони.

Крім будівництва рідке скло застосовують у ливарному виробництві, текстильної, миловарній та паперової промисловості. Їм просочують дерево і тканину для додання вогнестійких і водовідштовхувальних властивостей.

Рідким склом замазують стики водопровідних труб, видаляють стару фарбу. Ну і звичайно, воно є універсальним клеєм, яким склеюють різні матеріали.Реклама

Объявления из рубрики "Стекло, оргстекло, пластик" посмотреть все
Навесы из поликарбоната
Процесс производства и монтажа прозрачного навеса Днепропетровск включает в себя следующие этапы:
Металопластиковые окна - балкон
Продается к-кт металопластиковых окон (4шт. с 2-ма поворотами). Не б.у. высота 1,57 м.,длина всей ко
Плинтус ПВХ
Фирма «Европласт» предлагает различный плинтус ПВХ, в том числе и шпонированный. Кроме того компания
Продам пластиковые окна б\у
Большой выбор б\у окна пластиковые, балконные рамы, отливы и козырьки в хорошем состоянии. Разные ра
Окна, Двери, Балконы от завода Steko
Окна REINPLAST (реинпласт) от завода Steko Немецкое качество, гарантия 12 лет. Цены и качество око
Производство и монтаж стеклянных изделий от «Архи Гласс»

Дизайнеры в последние десятилетия доказали, что стекло обладает просто безграничными возможностями в вопросах оформления интерьера и экстерьера зданий совершено разного назначения. Оно может с одинаковым успехом выполнять, как практичные, так и эстетические задачи. ...