Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Навіщо потрібен гліцерин для вейпу

   Навіщо потрібен гліцерин для вейпу 

Ціна: договірна

Одним із ключових інгредієнтів смачної та шовковистої пари для вейпінгу є гліцерин. Він має приємний смак і являє собою густу безбарвну рідину. Заправка без гліцерину виділяє сильний абразивний пар, який потрапляє безпосередньо в горло. Саме з цим інгредієнтом виробляється пар, який є густим, солодким і м’яким, привабливим для всіх вейперів. Купить глицерин для вейпа оптом по лучшей цене слід за параметри безпеки. Ця речовина водночас використовується у виробництві харчових продуктів, включаючи солодощі, газовані напої та ліки.


Особливості використання


Що треба знати про гліцерин для вейпу:

  • Популярність цієї рідини нижче, ніж у пропіленгліколю.
  • Більш густий гліцериновий пар, однак, подобається найбільш досвідченим вейперам. Завдяки своїм характеристикам матеріал надає пару неповторну солодкість, але майже не передає аромат заправки.
  • Гліцерин можна розпарювати лише за допомогою потужного обладнання. Густа в’язка рідина займе більше часу, щоб просочити гніт і випустити пару.
  • Пропіленгліколь (PG) і гліцерин (VG), два основні інгредієнти, найчастіше поєднуються, щоб забезпечити переваги обох. Перший – добрий розчинник для ароматизаторів, тому він відшкодує цю невиражену функцію солодкої субстанції VG. Останній пом'якшить і покращить смак соку та пара.
  • Крім того гліцерин не може мати істотного впливу на слизову оболонку людини. Важкий тротхіт викликає пропіленгліколь. Гліцерин додається до препарату, щоб розбавити його таким чином, щоб він був прийнятним для людей і не був ні надто слабким, ні надто потужним.


Тому новачкам краще вибрати рідину, яка містить баланс 50/50 цих інгредієнтів при покупці рідини. Більший відсоток пропіленгліколю потрібен для отримання потужного тротхіту. Ветеранам вейперства подобається співвідношення 30/70.


Помилки при виборі гліцерину


Початківці часто борються з бажанням пограти з інгредієнтами рідини, намагаючись заощадити гроші. Запитують, чи можна запарювати гліцерин, куплений в аптеці. За смаковими характеристиками він нічим не відрізняється від заводського, і може здатися, що це чудова заміна.


Але це не так. Інгаляції аптечного гліцерину небезпечні з різних причин:

  • Оскільки матеріал поглинає вологу набагато більше, ніж виготовлений еквівалент, це може призвести до зневоднення слизових оболонок людини. Особливо людям з нирковою недостатністю це не рекомендується.
  • Клітини втрачають еластичність, підвищується рівень холестерину, погіршується стан серця й артерій.
  • Аптечний гліцерин стимулює вироблення акролеїну. Ця отруйна речовина викликає рак і є шкідливою. Акролеїн викликає подразнення оболонки ока та погіршує роботу дихальної системи.


Запарювати медичний гліцерин ризиковано. Від цього можуть виникнути алергія, ослаблення імунної системи, порушення функції слизової оболонки носа і рота. Хімічна речовина також небезпечна, оскільки може ускладнити дихання та роботу сечовидільної системи. Бажано витратити трохи більше грошей і придбати унікальний рослинний гліцерин для вейпів, який не зашкодить здоров’ю.

Інші оголошення автора
Борная кислота
Борная кислота

Что такое борная кислота Борная кислота (или ортоборная) приобрести которую можно посетив сайт https://www.systopt.com.ua/ru/item-borna-kyslota -

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua