Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  Будинок в с.Мала Тур'я

   Будинок в с.Мала Тур'я  (продам)

Ціна: 58 000 $

Продаж будинку з ділянкою на вул. Калинова 13а, Івано-Франківська обл., Долина · село Мала Тур'я. Площа будинку - 138/60.5/77.6, площа ділянки - 5 соток. 2 поверхи, 4 кімнати - 1 поверх. Наявне індивідуальне опалення. Кадастровий номер 2622083001:01:xx1:0xxx. Престижний район. Шикарна двохповерхова квартира з індивідуальним заїздом та входом і гаражом під буса. Будівництво Черпака на двох власників. 58 000 $ за об'єкт\ 1 647 727 грн · 420 $ за м²

Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Будинок в с.Красилів
Продаж будинку в новому 3-х поверхову будинку в м.Красилів, Хмельницька область. Площа будинку - 250
Будинок в м.Тернопіль
Продається будинок в м. Тернопіль, провулок За Рудкою 1 . Площа будинку - 110/61.5/11.3, площа ділян
Будинок в м.Хмельницький
Продам будинок вільного планування в м.Хмельницький, мікрорайон Ружична. Площа будинку -
Приватний будинок в м.Старокостянтинів
Продаж будинку в м.Старокостянтинів, Хмельницька область. Площа будинку - 226/130/15, пл
Будинок в м.Деражня
Продам власний, чудовий будинок, збудований за власним ексклюзивним проєктом в м.Деражня, вул.Радісн
Будинок (забудова) Тарновці
8
Будинок (забудова) Тарновці

Буд.забудова,2 поверхи,вода,світло,газ.місцевість тиха і красива в даному районі мало будинків біля будинку сади і пшеничні поля)до міста не далеко)будинок з мочкоблока з углами з кірпіча є місце для каміна,криша черепиця,фундамент сильно укріплений поясами ...

Будинок в м.Виноградів
6
Будинок в м.Виноградів

Продається будинок в м. Виноградів, Закарпатська область, по вулиці Мала Садова 1.Площа будинку - 200/140/20, площа ділянки - 6 соток. 2 поверхи, 5 кімнат. Є підвал мансардний поверх. Є котельня, 2 каналізаційні ями і туалет на вулиці.