Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Тара і упаковка  >  Тара  >  Гофрокартон листовий. Який буває та де застосовується

   Гофрокартон листовий. Який буває та де застосовується 

Ціна: договірна
Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: ТОВ «ЕВОПАК»
Місцезнаходження: улица Академика Лазаренко, 2, Львів, Львовская область
Дата публікації: 22.02.2024

Гофрокартон поставляється в листах і використовується для виробництва коробок, контейнерів та іншої тари. Також застосовується як підстилка на підлогу та прокладка між товарами, що вимагають делікатного обігу. Найчастіше буває білим чи бурим, але можна замовити кольорові варіанти.


Листовий гофрокартон

Гофрокартон у рази міцніший за рівний аркуш паперу тієї ж товщини. Хвилі виконують функції ребер жорсткості, а гладкий лист, з яким з'єднана гофра, не дозволяє ламатися та згинатися у точках напруги.

Характеристики листового гофрокартону:

 • простий у нарізанні та виготовленні упаковки різних розмірів та форм;
 • амортизує удари;
 • поглинає вібрації;
 • добре тримає форму.

Колір

Листовий гофрокартон може бути білим чи бурим. Технічні параметри не залежать від кольору, різниця лише візуальна. Білий підходить для пакування товарів для кінцевого споживача, на ньому краще виглядає друк. Бурий дешевший у виготовленні.

Застосування

Гофрований картон може використовуватися як прокладки між делікатними товарами. До них відносяться:

 1. скляний, фарфоровий, кришталевий посуд, а також емальовані вироби;
 2. предмети з фаянсу, кераміки (наприклад, раковини та інша аналогічна сантехніка, статуетки, сувеніри);
 3. музичні інструменти;
 4. високоточна наукова апаратура.

У цей матеріал зручно загортати великі предмети, наприклад, поліровані меблі. З нього можна робити амортизатори, якщо скласти шарами кілька листів або зігнути один із них «гармошкою».

Чому саме гофрокартон?

Даний листовий матеріал екологічно чистий, оскільки виготовлений з натуральної сировини і повністю біорозкладається. Інші особливості:

 • Легкість. Це спрощує процеси навантаження та вивантаження, складування, скорочує транспортні витрати (чим легший вантаж, тим менше витрачається паливо).
 • Багаторазовість застосування. Коробки та інша тара можуть роками використовуватися для пакування, зберігання та перевезення вмісту в офісах, домашніх господарствах, на складах та виробництві.
 • Можливість реклами. Доступне оформлення листів будь-якими написами та зображеннями, у тому числі брендування. Споживач, який отримав товар у такій упаковці та використовує її в господарстві, постійно матиме перед очима нагадування про торгову марку виробника або інтернет-магазину.

Навіть тонкий гофрований картон працює як амортизатор, поглинаючи енергію ударів та згладжуючи вібрації.

Виробник пакувальних матеріалів ТОВ «ЕВОПАК» https://evopack.com.ua/gofrokarton-lystovyj/ пропонує листовий гофрокартон на найкращих умовах. Ціна залежить від розмірів, товщини, варіанта виконання (посилений, вологостійкий та ін.). Ви можете купити готові гофролісти, що представлені у продажу та знаходяться на складі у Львові, або домовитися про виготовлення на замовлення.

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua