Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Добриво  >  NPK 15.5.30+S+Mg+МЕ+17АМК+бурштинова кислота, Комплексне добриво PARTNER

   NPK 15.5.30+S+Mg+МЕ+17АМК+бурштинова кислота, Комплексне добриво PARTNER  (продам)


Комплекс призначений для огірків та інших овочевих культур в період активного плодоношення та перед збиранням врожаю, коли потреба в азоті та калії велика. Азот в поєднанні з сіркою та магнієм покращує накопичення білку, в свою чергу, білок покращує транспорт мікроелементів в рослині. Калій впливає на регулювання водного балансу, обмін речовин, транспорт цукрів та підвищує стійкість рослин до стресових ситуацій. Високий вміст калію поліпшує якість врожаю: форма плодів і рівномірне зафарбовування, високі смакові якості, подовжується лежкість, сприяє рівномірному визріванню плодів. Амінокислоти, що входять до складу, відповідають за стійкість рослин до несприятливих факторів та хвороб, сприяють швидкому відновленню після стресів, активізують надходження поживних речовин.

АМК, що входять до складу: аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін, лізин, гістидин, аргінін, цистеїн, метіонін.

Загальні норми внесення:
Листкове підживлення: 1,5-3 кг/га (150-400 л води робочої рідини)


Реклама

Оголошення із рубрики "Удобрения"переглянути все
NPK 13.40.13+S+Mg+МЕ+17АМК+бурштинова кислота, Комплексне добриво PARTNER
Водорозчинні сполуки фосфору забезпечують розвиток сильної кореневої системи, підвищуют
Полиэфиркарборан(продукт Д-20)
продам полиэфиркарборан(продукт Д-20)
Кадмий соединения.
продам кадмий соединения
Калий бутилксантогенат.
продам калий бутилксантогенат
Хром ацетилацетонат.
продам хром ацетилацетонат.