Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Експертні послуги  >  Юридичні та консалтингові послуги  >  Юридичні послуги  >  Адвокатські послуги  >  Адвокат для бізнесу

   Адвокат для бізнесу  (пропоную)

Ціна: договірна

Досвід показує – краще попередити судовий спір, ніж потім витрачати ресурси на відстоювання своїх прав. Для бізнесу є вкрай важливим укладання договорів, зміст яких саме і надає такого захисту від претензій контрагентів, який до мінімуму зводить розвиток конфлікту, і хоч не завжди це вдається, тим не менш, варто звертатись саме до досвідченого юриста, для підготовки договорів, перевірки наданих контрагентами договорів, протоколів розбіжностей.

Поставка, купівля-продаж, оренда, лізинг, підряд, послуги, розміщення реклами, страхування, перевезення, дистриб'юторські, дилерські та інші види договорів Ви можете замовити звернувшись до адвоката.

Іноді відносини з контрагентами переходять у площину судових спорів, і якщо Ви є ініціатором такого судового процесу то тут не обійтись без якісної правничої підтримки, як по першій інстанції, так на апеляційній та касаційній стадіях розгляду справи, виконавчого провадження.

Тим більше, коли Ви стаєте відповідачем, відразу як дізналися, не чекайте, не гайте часу, звертайтесь до адвоката, бо отримавши позовну заяву не достатньо набратися рішучості та йти самостійно захищатись, потрібно підготувати свою позицію на папері (відзив), вжити інші законом передбачені дії і у визначений законом строк.

Вказані вище, консультації, абонентське обслуговування, судове представництво та інші види правової допомоги надаються мною, адвокатом Геннадієм Бурячеком.


Сторінка у ФБ: www.facebook.com/profile.php?id=100057801796681


Реклама

Оголошення із рубрики "Адвокатские услуги"переглянути все
Адвокатские услуги в Киеве и Украине
Когда человек получает травму, он вызывает «скорую помощь». Когда в доме пожар
Возврат долгов юридических лиц. Взыскание дебиторской задолженности.
Профессиональные услуги юристов и адвокатов по взысканию задолженностей с юридических ли
Помощь юриста во взыскании задолженности
Юридическая помощь во взыскании задолженности по договорам.   Эффективное взыскание задолженн
Консультации адвоката по жилищным вопросам
Адвокат по жилищным вопросам. Консультации по жилищному праву  
Порушення прав власника землі
Ваші права, як власника землі порушено? Орендар не платить (несвоєчасно платить