Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги репетиторів  >  Репетитор з Математики 1-11 клас (Skype)

   Репетитор з Математики 1-11 клас (Skype)  (пропоную)

Ціна: 150 грн.

Репетитор з математики з багаторічним стажем. Понад 15 років успішних занять з учнями. Займаюся з дітьми з 1-11 клас по Skype.

 

 Готую до:

 

складання іспитів

успішного написання ДПА/ЗНО

 

Проводжу індивідуальні заняття по Skype незалежно від Вашого місцезнаходження, будь то інший кінець міста або будь-який населений пункт України – ми з Вами завжди на зв'язку.

 

Підбираю кожному учню свою індивідуальну методику навчання відповідно до рівня його знань, а також призначених ним/,батьками цілей. Для цього пропоную провести Безкоштовне пробне заняття, щоб визначити чіткий план нашої подальшої роботи з Вашою дитиною.

 

Гарантую:

 

Спокій Вашої дитини на кожному уроці

 Розвиток математичного/логічного мислення

 Опанування тем, що раніше не піддавалися розумінню

 

Нехай у навчальний рік Ваша дитина відвідує секції та гуртки, а не сидить весь вечір за уроками!

 

Пропоную спеціальні цінові пропозиції – 10% знижки для занять з дітьми із багатодітних сімей, а також для занять з кількома дітьми із однієї родини.

В оголошенні вказано мінімальну ціну за одне заняття.

 

Завжди радий відповісти на Ваш дзвінок або повідомлення Viber.

Звертайтеся за номером: +380953154680 – Павло.


Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги репетиторов"переглянути все
Учитель английского
Предлагаю уроки английского языка через интернет. http://helloenglishonline.com
Репетитор по английскому языку. Очно и онлайн.
Преподаю уроки английского для школьников и студентов. Проходим школьную/университетскую программу,
Репетитор английского для детей и взрослых. Разговорный английский
Репетитор английского для детей и взрослых. Моя главная задача - не заставлять Вас зазубривать
Репетитор по истории Украины
Подготовлю в независимому тестированию по истории Украины, поступлению в колледж, училищ
Репетитор по математике ( по Skype )
МАТЕМАТИКА - моя стихия со школы. Обожаю этот предмет и буду рад помочь каждому ребенку с освое