Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Експертні послуги  >  Ліцензування, сертифікація, метрологія  >  Експертиза проектної документації на будівництво від Win Experts

   Експертиза проектної документації на будівництво від Win Experts  (пропоную)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Група компаній "Win Experts"
Місцезнаходження: улица Сечевых Стрельцов, 77, Киев
Дата публікації: 01.06.2021

Якісний результат будівництва чи капітального ремонту значних с точки зору архітектурної складності об’єктів можливий лише за умови реалізації послідовності всіх необхідних робочих етапів. Починати необхідно з розробки проекту, а закінчувати прийняттям у власність повністю збудованої та підключеної до мереж будівлі. І в цьому сенсі виростає важливість бездоганної розробки проекту будівництва, адже він має стати справжнім фундаментом для всієї подальшої роботи. Оцінити якість результату зусиль на цьому початковому етапі має експертиза проектної документації на будівництво, яку власник просто зобов’язаний замовити у фахівців до початку активності безпосередньо на будівельному майданчику.

Проведення експертизи – це вимога Закону

Згідно Порядку, який встановив Кабінету Міністрів України, експертизі мають бути піддані всі проектні рішення будівництва та капітальних ремонтів таких об’єктів:

  • середніх та значних споруд;
  • споруд, які будуються на складних ділянках;
  • проектів, що реалізуються за бюджетні та державні кошти;
  • споруд з можливим негативним впливом на довкілля.

Будівництво, що не підпадає під вищеназвані визначення може буди реалізоване без отримання експертного висновку щодо його проекту. Але відповідальні замовники будівництва навіть таких об’єктів дуже часто звертаються в групу компаній Win Experts для отримання експертної оцінки проекту. Вони керуються власним бажанням мати професійний висновок майбутньої споруди з точки зору її безпечності чи відповідності капіталовкладень.

Комплексна експертиза дає відповіді на всі питання

Те, наскільки об’єкт буде міцним та здатним прослужити довгий час, в дуже великому ступені залежить від якості проектних рішень. Це ж саме стосується і надійності інженерних комунікацій чи пожежної та технічної безпеки майбутніх користувачів. Екологічна безпека та енергетична ощадність споруд залежить від використаних при будівництві матеріалів. А це також є частиною проектної задумки майбутнього будівництва. Ї останнім фактором, який формується в проекті, є вартість реалізації будівництва чи ремонту. Деякі проектанти просто не намагаються знайти шляхи зниження кошторису, адже це не їх бюджет.

Всі ці та ще ряд питань висвітлює експертиза проекту, яку проводить група фахівців. Така оцінка базового документу будівництва має бути фінальною крапкою проектування. Без неї починати роботу на майданчику дуже ризиковано, адже доведеться довіритися лише думці самих авторів проекту. Розумніше буде використати фаховий погляд зі сторони в рамках комплексної експертизи.


Оголошення із рубрики "Лицензирование, сертификация, метрология"переглянути все
Сертификация декларирование продукции и систем менеджмента
АНО ЭКЦ «ИСТЭК» с 2004 года является аккредитованным Органом по сертификации продукции (ОСП АНО ЭКЦ
Висновок СЕС, санітарно-епідеміологічна експертиза, розробка ТУ У, сертифікація продукції
1. Протоколи випробувань СЕС на продукти харчування від санітарно-епідеміологічної служб
Получение заключения ГРЧЦ
Согласно установленным правилам для ввоза радиоэлектронных средств на территори
Сертификация ISO с "ПромСтандартНадзор"
Характерная особенность международной системы сертификации заключается в том, ч
Таможенный брокер «Cargo B&W»
Наша компания Таможенный брокер «CARGO B&W» г. Киев предоставляет комплексные услуги по