Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Насіння, саджанці  >  Насіння озимої пшениці Соломія

   Насіння озимої пшениці Соломія  (продам)

Ціна: 9 000 грн.

ОРИГІНАТОР: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України.
ЗАНЕСЕНИЙ ДО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН УКРАІНИ на 2016 рік для вирощування у поліській, лісостеповій та степовій зонах України.
БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ: короткостебловий, середньоранній, вегетаційний період 278-282 дні. Стійкий до вилягання. Зимостійкість вища середньої, посухостійкий. Стійкий до ураження борошнистою росою та бурою листковою іржею. Стійкий до проростання зерна в колосі та осипання. Різновидність – еритроспермум.
ЯКІСТЬ ЗЕРНА: борошномельні та хлібопекарські властивості відмінні. Зерно сорту Соломія містить 14-15% білка, 28,5-33,1% сирої клейковини, сила борошна 327-391 а.о., об’єм хліба зі 100 г борошна 1150-1280 мл, загальна оцінка хлібопекарських якостей 8,2-8,4 бала. Віднесений до сильних пшениць. При належній агротехніці генетика сорту забезпечує отримання високоякісного зерна.
ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: сорт високоврожайний, інтенсивного типу. Згідно з даними оригінатора, у роки конкурсного випробування урожайність сорту Соломія становила 99,2 ц/га, що на 7,9 ц/га перевищує врожайність національного стандарту. Максимальний врожай отримано в конкурсному випробуванні 2015 року 108,5 ц/га, що перевищує національний стандарт на 12,2 ц/га.
В екологічному випробуванні в трьох точках (зони Полісся, Лісостепу, Степу) 2016 року сорт озимої пшениці Соломія забезпечив урожайність 92,2 ц/га, що вище на 9,6 ц/га національного стандарту (сорт Єдність).
Урожай зерна сорту Соломія в державному сортовивченні у 28 сортодослідах становив 51,5 – 105,2 ц/га. Суттєві прибавки врожаю сорту Соломія до національного стандарту – 5,0 – 47,6 ц/га – отримано у 18 сортодослідах 14 областей України, що охоплюють зони Степу, Лісостеп та Полісся (Миколаївська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Донецька, Полтавська, Житомирська, Івано-Франківська, Сумська, Вінницька, Тернопільська, Черкаська, Чернігівська, Волинська, Львівська області.
Середня врожайність сорту Соломія в зоні Степу за роки державного випробування становила 55,3 ц/га, в зоні Лісостепу – 66,5 ц/га, Полісся – 59,0 ц/га, що на 2,1 – 3,6 ц/га перевищує національний стандарт.
Максимальні врожаї сорту Соломія 95,0; 96,6; 101,5; 103,0; 105,2; 108,5 ц/га отримано на Кіровоградській Держсортостанції (Кіровоградська область), Сумському Держекспертцентрі (Сумська область), Вінницькому Держекспертцентрі (Вінницька область), Маньківській Держсортостанції (Черкаська область) та у виробничих умовах у ДП Дослідне сільськогосподарське виробництво (Київська область).
АГРОТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: сорт необхідно вирощувати за інтенсивною технологією з внесенням оптимальних та високих доз мінеральних добрив. Специфічною для мінерального живлення сорту є необхідність ранньовесняного підживлення по мерзлоталому грунту та внесення добрив на бідних грунтах з осені.
Норма висіву насіння 5,5-6,0 млн схожих зерен на 1 га. Оптимальними попередниками є зайнятий пар, однорічні трави та горох. Сіяти в другій половині оптимальних строків.

Реклама

Оголошення із рубрики "Семена, саженцы"переглянути все
Продам росаду гортензий (черенки)
Принимаю заказы на росаду гортензии в торфяных таблетках. Продажа апрель месяц. 1. Schön
Клубника (Саженцы, ОКС)
Клубника - душистая ягода! Она славится своими нежными и сладкими ягодами, а также чудес
Семена озимой пшеницы Подолянка урожая 2020 (1 репродукция) от производителя Agroseeds
Реализуем высококачественные элитные и репродукционные семена озимой пшеницы урожая 2020 года.
Семена озимой пшеницы Богдана (1 репродукция) от производителя Agroseeds
Реализуем высококачественные элитные и репродукционные семена озимой пшеницы урожая 2020
Семена кукурузы ДБ Хотин, ФАО 280 (засухоустойчевый).
Семена кукурузы ДБ Хотин, ФАО 280 (засухоустойчевый). Оригинатор:ДУ ИЗК НААН Украи