Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Насіння, саджанці  >  Насіння пшениці озимої Вінок Поділля

   Насіння пшениці озимої Вінок Поділля  (продам)

Ціна: 9 000 грн.

Занесений до Реєстру сортів рослин України в 2017 році.

Для вирощування в поліській, лісостеповій та степовій зонах України.

Біологічні ознаки. Короткостеблевой, середньостиглий, вегетаційний період 280-287 днів. Стійкий до вилягання. Зимостійкість вища за середню, посухостійкий. Стійкий до ураження борошнистою росою та бурою листковою іржею. Стійкий до проростання зерна в колосі та осипання. Різновид - ерітроспермум.

Якість зерна. Борошномельні та хлібопекарські показники відмінні. Зерно сорту містить 14,5-15,5% білка, 29,5-35,1% сирої клейковини. Сила борошна 320-452 Е.А., об'єм хліба зі 100 г борошна 1100-1200 мл, загальна оцінка хлібопекарських якостей 8,5 балів. Відноситься до сильних пшениць. При належній агротехніці генетика сорту забезпечує отримання високоякісного зерна.

Господарські ознаки.Сорт високоврожайний, інтенсивного типу.

В конкурсному випробуванні інституту за останні три роки середній урожай зерна сорту становив 97,6 ц/га і забезпечив прибавку зерна до національного стандарту (сорт Єдність) 10,9 ц/га. Максимальний урожай сорту склав 104,0 ц/га (ДСВ ІФРГ НАН України, смт Глеваха Васильківського р-ну Київської області).

Агротехнічні вимоги. Сорт необхідно вирощувати за інтенсивною технологією з внесенням оптимальних і високих доз мінеральних добрив. Специфічною для мінерального живлення сорту є необхідність ранньовесняного підживлення по мерзлоталому грунті і внесення добрив на бідних ґрунтах з осені (до або після посіву). З метою отримання високоякісного зерна необхідно передбачити внесення високих доз азотних добрив, в тому числі проводити третє підживлення після викидання колоса і обприскування посівів від шкідників і хвороб, особливо після викидання колоса.


Реклама

Оголошення із рубрики "Семена, саженцы"переглянути все
Клубника (Саженцы, ОКС)
Клубника - душистая ягода! Она славится своими нежными и сладкими ягодами, а также чудес
Самшит 25-50 см свежий с комом с поля
Продажа от 100 шт 25-30 см - 40 грн за шт 35-40 см - 50 грн за шт 45-50 см - 60 грн за шт Выраще
Семена кукурузы ДБ Хотин, ФАО 280 (засухоустойчевый).
Семена кукурузы ДБ Хотин, ФАО 280 (засухоустойчевый). Оригинатор:ДУ ИЗК НААН Украи
Енергетичні культури інвестиція
павловнія для вирощування біомаси в мініпілетах ціна від 9 до17 гривень шт відправим нов
Семена кукурузы, подсолнечника и СЗР
Интернет-магазин Агро Пионер предлагает посевной материал, средства защиты растений и уд