Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Товари для тварин  >  Якісне пір'яне борошно (протеїн 80%)

   Якісне пір'яне борошно (протеїн 80%)  (продам)

Ціна: 18 грн.

Пір’яне борошно, що виробляється з відходів птахівництва, являє собою білковий концентрат, широко використовуваний в сільськогосподарському тваринництві і рибній промисловості в якості високопротеїнової кормової добавки.

Це досить новий вид кормових добавок, який вже став доволі популярним серед рибних господарств в якості високопротеїнової кормової добавки, адже риба, як і сільськогосподарські тварини, потребують якісних і біологічно цінних кормів. Так само активно Пір’яне борошно використовують виробники кормів для домашніх тварин в якості протеїнового концентрату. Традиційні тваринницькі ферми, поряд з рибним борошном, не менш активно застосовують пір’яне борошно в своїх раціонах.

Популярність пір’яного борошна зумовлена її низькою вартістю і вищім рівнем засвоюваного протеїну у порівнянні з рибним борошном. Відповідно, використання пір’яного борошна в першу чергу економічно вигідніше рибного, адже за меншої вартості пір’яне борошно забезпечує більшу ефективність годування.

Ми виробляємо пір’яне борошно за нової прогресивної технології вологої екструзії, що гарантує повне збереження всіх цінних вітамінів, мікроелементів і поживних речовин у незмінному стані, і в той же час забезпечує відсутність бактеріологічного забруднення готового продукту. Така технологія передбачає глибокий гідроліз, що означає розщеплення білків в процесі виробництва на велику кількість амінокислот, що в свою чергу гарантує найвищий рівень біодоступності. Так, засвоюваність нашого пір’яного борошна становить близько 93%, що робить її безумовним лідером серед протеїнових кормових добавок. Тому з впевненістю можна сказати, що таке пір’яне борошно значно перевершує рибне за якісними та економічними показниками.

Гарантія високої якості – це наша перевага і Ваш фактор успіху!


Реклама

Оголошення із рубрики "Товары для животных"переглянути все
Соєвий шрот опт. Відвантаження в Запоріжжі
На постійній основі реалізуємо шрот соєвий власного виробництва. Працюємо по всій
Соевый жмых опт. Отгрузка в Запорожье
На постоянной основе реализуем жмых соевый собственного производства.  Работаем по
Международный производитель зоотоваров COLLAR Company
Очень часто товары для внутреннего украинского рынка имеют низшее качество, чем товары на экспорт. М
Якісна соєва макуха
Підприємство-виробник на постійній основі продає макуху соєву з протеїном 41% на с.р.
Качественный соевый жмых
Предприятие-производитель на постоянной основе продает жмых соевый с протеином 41% на с.
Продам м ясо - кісткове борошно
1
Продам м ясо - кісткове борошно

ТОВ "Фіднова" реалізує продукцію власного виробництва, а саме:  - м'ясо - кісткове борошно з відходів птахівництва (сирий протеїн від 55%);  - м'ясо - кісткове борошно з відходів свинарства (сирий протеїн від 45%);  - борошно з гідролізованого пера (сирий протеїн ...

Вапнякове борошно для птиці, тварин, вапняк кормовий, известняк кормовой
1
Вапнякове борошно для птиці, тварин, вапняк кормовий, известняк кормовой

ПрАТ «Тернопільський кар’єр» пропонує вапнякове борошно для сільськогосподарських тварин і птиці всіх видів (курей, качок, гусей, індиків, перепелів, цесарок). Це незамінна кормова добавка, яка сприяє правильному формуванню скелету та кісток, розвитку та ...