Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Робота  >  Запрошуються  >  Потребуємо будівельників у Польщу, роботи на фасадах та регипсах на дахах

   Потребуємо будівельників у Польщу, роботи на фасадах та регипсах на дахах  (потрібно)

Ціна: договірна

Шукаю працівників для роботи на фасадах, для регипсу на дахах. Завершальні і загально будівельні роботи. Якщо ти розумієшся на будівництві і хочеш працювати - подзвони. Ти не мусиш знати Польської мови, бо в мене працюють хлопці з України, які знають польську мову. Тому не буде проблеми з тим, щоб домовитись.

За місце проживання плачу я. Якщо все буде добре, то в першому тижні віддаю тобі гроші за приїзд. Я плачу за роботу щотижня. Місячні заробітки складають  3-5 тисяч злотих на руки, в залежності від того, що ти умієш і як ти працюєш.

Я прямий працедавець, робота без посередників

Вітаю і запрошую до контакту на телефон або мейл auto.naprawa@interia.pl

+48 794029621

Польща, Вроцлав (біля Вроцлава)

Натан Лоєк


Реклама

Оголошення із рубрики "Приглашаются"переглянути все
Работа (оператор-диспетчер)
Можно и БЕЗ опыта ! Обучаем МЫ! 7500-8500 это оплата за 10 суток. От себя га
Требуются швеи на постоянную работу
Требуются швеи на постоянную работу в швейный цех! Специализация - трикотаж. Хорошие усл
Предприятию требуется сотрудник, мужчина.
На производство требуются мужчины. Без вредных привычек, ответственные. Опыт работы не
Працевлаштування за кордоном
Безкоштовне працевлаштування.  Вакансії від перевірених роботодавців. Висока
Срочно требуется продавцы на Азовское побережье
Срочно на летний сезон на Азовское побережье в с Урзуф в магазин требуется продавцы сувениров игруше
Запрошуємо до Польщі будівельників або будівельні бригади
1
Запрошуємо до Польщі будівельників або будівельні бригади

Шукаємо спеціалістів будівельників або будівельні бригади у Польщу для робіт з загального будівництва, а також монтажу опалення, сантехніки та електрики. Робота з оздоблення квартир для муніципалітетів та реконструкції цілих будівель, включаючи роботи з ...

Потребуємо Будівельників бажано зі знанням німецької мови
1
Потребуємо Будівельників бажано зі знанням німецької мови

Польська компанія шукає робітників для роботи на будівельних майданчиках в Німеччині. Забезпечуємо проїзд з Польщі до Німеччини - з Німеччини до Польщі. Також гарантуємо проживання, проїзд з місця проживання до будівельних майданчиків та з будівельні майданчиків ...