Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Фармакологія  >  Лікарські засоби  >  Эспераль имплант, eспераль, дисульфирам В наличии!!!

   Эспераль имплант, eспераль, дисульфирам В наличии!!!  (продам)

Ціна: 3 900 грн.

Міжнародна непатентована назва Esperal implant

Лікарська форма Стерильний шприц-контейнер, запечатаний в стерильний пакет, пакет в картонній коробці, коробка запечатана з двох сторін: з одного боку назва препарату, з іншого боку серія та індивідуальний номер.

Склад на один шприц-контейнер:

Дісульфірам 1300 мг.

Допоміжні речовини:

Лактоза, магнію стеарат; МКЦ; вода очищена.

Опис Прозорий косою і безігольний шприц-контейнер на 2 мл. Вміст шприца - тверда форма препарату порошкового складу білого або майже білого кольору.

Фармакологічна дія антіалькогольное.

Фармакокінетика Після імплантації в м'язову тканину всмоктування дисульфіраму становить до 90%. Перша порція препарату потрапляє в кровоносне русло через 24-36 годин. Метаболізується в печінці, відновлюючись до дитіокарбамати, який виводиться у вигляді глюкуроніл-кон'югату або перетворюється в діетиламін і сульфід вуглецю, частина якого (4-53%) виводиться через легені.

Фармакодинаміка Дія Еспераль-імпланта (дисульфіраму) засновано на блокаді ацетальдегіддегідрогенази, яка бере участь в метаболізмі етилового спирту. Це призводить до підвищення концентрації метаболіту етилового спирту - ацетальдегіду, який спричинює негативні відчуття (алергічні реакції, припливи крові до обличчя, нудоту, блювоту, тахікардію, зниження артеріального тиску), які роблять надзвичайно неприємним вживання алкоголю після прийому препарату. Це призводить до формування умовно-рефлекторного відрази до смаку та запаху алкоголю.

Показання до застосування препарату Еспераль-імплант Лікування хронічного алкоголізму і профілактика рецидивів. Використовується також в якості дезінтоксикаційний засіб при хронічному отруєнні нікелем.

Протипоказання Алкогольне сп'яніння, алкогольний абстинентний синдром, підвищена індивідуальна чутливість до препарату; тяжка печінкова недостатність; цукровий діабет; епілепсія і судомний синдром будь-якого генезу; психічні захворювання; вагітність; період лактації.

Побічні дії Металевий присмак у роті, рідкісні випадки гепатиту, іноді зустрічаються у хворих нікелевої екземою, які не страждають на алкоголізм, поліневрит нижніх кінцівок, неврит зорового нерва, зниження пам'яті, сплутаність свідомості, астенія, головний біль, шкірні алергічні прояви.

Побічні дії в комбінації дисульфирам-етанол (при прийнятті етанолу під час дії препарату)

Дихальна недостатність, колапс, порушення серцевого ритму, стенокардія, іноді - інфаркт міокарда, неврологічні порушення, набряк мозку.

Віддалені ускладнення психози, гепатит, гастрит; у осіб, які страждають серцево-судинними захворюваннями, можливий тромбоз судин мозку, тому при скаргах на парестезії в кінцівках і обличчі, слід негайно припинити застосування препарату; загострення поліневриту.

При прийомі доз алкоголю понад 50-80 мл (в перерахунку на 40% етанол) на тлі прийому препарату розвиваються важкі порушення серцево-судинної і дихальної систем, набряки, судоми. В цьому випадку терміново проводять дезінтоксикаційну терапію, вводять аналептики, проводять симптоматичне лікування.

Передозування Комбінація дисульфірам-етанол викликає алергічні реакції, пригнічення свідомості аж до коми, серцево-судинний колапс, неврологічні розлади.

Спосіб застосування та дози Еспераль-імплант використовується не раніше ніж через 3-4 дні після останнього вживання етанолу і при відсутності абстинентного синдрому. Імплантація починається тільки після опитування та огляду хворого.

Еспераль-імплант використовується в дозуванні 1300 мг.

Еспераль-імплант використовується тільки для імплантації в м'язову тканину з хорошим кровопостачанням. Після місцевого знезараження і знеболення ділянки введення, виконується шкірний розріз, тупим інструментом робиться канал і вводиться шприц-контейнер на всю довжину. Після відбувається введення імпланта. На шкіру накладає 2-3 окремих шва, зверху асептична пов'язка.

Форма випуску Стерильний шприц-контейнер, запечатаний в стерильний пакет, пакет запечатаний в картонну коробку, на пакеті назва препарату, його концентрація і термін придатності. Коробка запечатана з двох сторін, з одного боку назва препарату, з іншого - серія та індивідуальний номер препарату

Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные средства"переглянути все
Трибекс 30 таблеток – 3 новых упаковки
Продам после лечения  Трибекс 30 таблеток – 3 новых упаковки, срок годности до 04.2019
Фликсоназе
Спрей нозальный Фликсоназе 120доз. Новый. Запакован
Продам противоопухолевый препарат Флидарин (Флударабин)
Продам Флидарин в таблетках (Натива, Россия). 4 упаковки по 20 таблеток в каждой. Срок г
Кордарон
Остаток от лечения на 200мг.тел.0679139550
Нольпаза
Осталось от лечения. 40мг.тел.0679139550
Налтрексон имплант; Налтрексон имплант(пеллеты); Налтрексон масляный; Дисульфирам имлант (пеллеты) ; Дисульфирам
10
Налтрексон имплант; Налтрексон имплант(пеллеты); Налтрексон масляный; Дисульфирам имлант (пеллеты) ; Дисульфирам масляный; Эспераль имплант;

Доставка почтой по всей Украине. Налтрексон-имплант 800 мг Налтрексон- имплант 1600мг Налтрексон- имплант(пеллеты)1000мг Налтрексон- имплант( пеллеты)2000мг Налтрексон масляный 300 мг Налтрексон масляный 600 мг Дисульфирам-имплант(пеллеты)1400 мг Дисульфирам-имплант(пеллеты)1800 мг ...

Дисульфирам для имплантации, подшивки, эспераль, налтрексон для подшивки и масляный раствор, тетлонг
1
Дисульфирам для имплантации, подшивки, эспераль, налтрексон для подшивки и масляный раствор, тетлонг

Рады приветствовать! Если Вас интересуют качественные, реально действующие, проверенные временем, налтрексон или дисульфирам, Вы зашли по правильному адресу) Можем предложить препараты дороже и дешевле. Цены зависят от качества и производителя.   У нас есть ...