Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Промышленные и аграрные  >  Уборка урожая  >  Услуги зерноуборочных комбайнов

   Услуги зерноуборочных комбайнов  (предлагаю)

Цена:750 грн.

ТОВ «Агроімпекс» пропонує послуги зернозбиральних комбайнів КЗС-1218 «Полісся» по збиранню зернових та технічних культур. Комбайни в технічно-справному стані 2011-2012 року випуску в кількості 100 одиниць.

На комбайнах встановлена двох-барабанна система відокремлення зерна від стебла, що забезпечує якісне відділення зерна, особливо спостерігається під час роботи комбайнів при підвищеній вологості зерна.

Комбайни укомплектовані зерновими жатками ЖЗК-7, приставками для збирання ріпаку ПР-7, соняшнику ПС-7, флексі-приставками для збирання сої, кукурудзяними приставками OROS виробництва Угорщина, що забезпечують низький зріз стебла (до 10см) та рівномірне розсіювання по полю. Подрібнювач стебла, який встановлений на комбайні, забезпечує мілке та рівномірне подрібнення та розсіювання стебла по полю.

Витрати пального на гектар обмолоту встановлюється в залежності від урожайності, забур’яненості та рельєфу поля в середньому 11-13л на зернових та соняшнику, 14-16л на кукурудзі.

Чітка та безперебійна робота комбайнів забезпечується попереднім глибоким ремонтом всіх вузлів та наявністю на нашому складі переважної  частини запасних частин від заводу виробника та швидкої доставки до комбайна.

При необхідності доставки до комбайна потрібної жатки чи приставки або великогабаритного вузла, чи запчастини є в наявності вантажні маніпулятори, які швидко це виконують.

При попередній домовленості  та під час підписання договору керівництво готове до конструктивного та взаємовигідного діалогу щодо встановлення ціни за зібраний гектар.


Реклама

Объявления из рубрики "Уборка урожая" посмотреть все
Услуги уборки урожая
Предоставляем услуги по уборке кукурузы на силос и подбору травы кормоуборочными комбайнами : C
Строительство зернохранилищ для хранения урожая.
Строительство ангаров, механизированных зернохранилищ, элеваторов. Собственное про
Услуги уборки урожая
Агропредприятие предлагает в долгосрочную аренду современные комбайны передовых
Услуги по обработке почвы: Вспашка (оранка), Дисковка-Фрегат!
Предоставляю профессиональные услуги по обработке почвы Дисковка - Тяжелая дисковая борона Фрегат,
Услуги по уборке урожая
Предоставим услуги по уборке урожая современными комбайнами, комбайны предназначены для