Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Земельні ділянки  >  продам землю під забудову в Ржищеві

   продам землю під забудову в Ржищеві  (продам)

Ціна: 9 000 $

Земельна ділянка знаходиться в м.Ржищів, ближче до окраїни. Під"їзд до ділянки - польова дорога. Поряд є світло та вода, можна провести на ділянку. Недалеко (на відстані до 1 км) протікає Дніпро.
До Києва 80 кілометрів.

Реклама

Оголошення із рубрики "Земельные участки"переглянути все
Продам участок для застройки Глеваха
Участок Глеваха, для застройки 4,8 соток, приватизирован, 10000 у.е., улица Морозова, эл
Срочно! Продам участок,с.Кодаки, 23 сотки (хозяин)
35км от Киева. Васильковский р-н, с.Кодаки, ул.Киевская. Втора
Участок под застройку, Березань, срочно
Земельна ділянка 0,15 га під забудову м. Березань. Комунікації поряд, до ц
Участок под застройку, Барышевка, срочно
Земельна ділянка 0,11 га, напроти поле, річка ліс. Комунікації поряд. По сусідству нові
Продам шикарный участок
Продам участок в с. Комарово, возможность подключения газа и света, рядом остановка, шко
Продам ділянку с. Часлівці
1
Продам ділянку с. Часлівці

Земля під забудову 25 сот с. Часливці. Приватизована. Вода своя. Газ та світло поряд. Є проект будівництва будинку та фундамент .

Продається земля в с. Станиля площею 0,1223 Га
10
Продається земля в с. Станиля площею 0,1223 Га

Земельна ділянка площею 0,1223 Га в с. Станиля, знаходиться по вул.Мазепи , недалеко від м. Трукавця. На ділянку є всі необхідні документи, план під забудову. Також є фундамент. Земля приватизована. Поряд світло, вода, газ. ...

Продаж землі в с. Гамаліївка
1
Продаж землі в с. Гамаліївка

Продається земля під забудову в селі Гамалієвка. 10-20 соток. На вибір. 1000$ сотка. За детальною інформацію телефонуйте на вказаний номер.

Продаж землі в с.Задвір я
6
Продаж землі в с.Задвір я

Продається 15 соток землі у с.Задвір'я, Буський район, Львівська область. Розмір ділянки 26х58м.Призначення - житлова забудова.Можливість підведення газу. Є колодязь, залитий фундамент під будинок, зроблена альтанка,багато фруктових дерев!Ділянка приватизована.Близько вокзал ...