Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Лікарські трави  >  Брусниця лист

   Брусниця лист  (продам)

Ціна: 70 грн.

 Упаковка 100 грам. Сухий лист брусниці. Лікарська рослина. У листі брусниці міститься у великій кількості вітамін С, вітаміни групи В, особливо В12, дуже багато мінералів (натрій, калій, кальцій , марганець, залізо, фосфор), фітонциди, що володіють протимікробною дією, лимонна, яблучна, оцтова кислоти. Бензойна кислота, яка так само має протизапальний ефект. Велика кількість рослинних білків, що особливо важливо для людей, що знаходяться на дієті, що б заповнювати його втрати організмом. Однак не варто забувати і про те, що не всі властивості брусничного листа підходять усім хворим, так наприклад, за рахунок того, що в ньому є дубильні речовини, то людям, страждаючим нирковою патологій слід призначати з обережністю. Але дія його дуже хороше при сечокам'яній, жовчнокам'яній хворобі, оскільки володіє гонним дією. Але пам'ятати треба, що так, же може з організму вимиватися калій і кальцій і не переборщувати, робити перерви між прийомом відварів і настоїв із листя брусниці. Якщо підвищена кислотність шлунка, так само слід бути уважним при використанні відварів і настій з брусничного листа.

Настої і відвари з успіхом можуть пити люди хворі на цукровий діабет, так він має властивість знижувати рівень цукру в крові. Протизапальну дію листя брусниці використовується при лікуванні артритів, остехондроза, ревматизмі, захворюваннях шлунка. Можна вживати слабо заварений чай із листя брусниці, якщо потрібно всього лише підняти тонус організму, без того, що б лікувати якесь захворювання.

Фітонциди, містяться в брусничний лист, приставляють собою природний антисептик, тому використовується як допоміжний засіб при лікуванні різних бактеріальних інфекціях, особливо він ефективний при стафілокок. Відзначається також те, що він впливає на фагоцитоз, це процес при якому спеціальна клітка імунної системи, фагоцит, як би з'їдає бактерію або вірус. Тому рекомендується при захворюваннях порожнини рота полоскання відваром із листя брусниці.


Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные травы"переглянути все
Продам настойку боровой матки
Настойка боровой матки ,(ортилия однобокая)250 мл .Алтайвитамины.Качественная .Нуждно принимать с на
Мумие
Мумие   это  чудесный горный бальзам, дарованный природой.
Живокост (окопник) корень
Продам корень живокоста в сыром и сухом виде  100г - 21грн  или  500г - 65грн       Очень сильно пом
услуги здоровья и строй ремонт
продажа профилактика,лечение натуральными травами,глиной,маслом
Настойка мухомора
Продам настойку мухомора.