Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика  >  Медицинские товары и техника  >  Корсет лікувальний від сутулості «Артеміда»

   Корсет лікувальний від сутулості «Артеміда»  (продам)

Цена:250 грн.

Корсет лікувальний від сутулості «АРТЕМІДА» призначений для профілактики викривлення хребта і корекції постави, а також для зняття втоми і болю в спині.

Якщо Ваша дитина неправильно сидить за столом або ходить з опущеними плечима, то їй рекомендується використовувати корсет від сутулості Артеміда. Він допоможе уникнути таких серйозних і важковиліковних захворювань, які можуть з'явитися в майбутньому, як кіфоз, лордоз або сколіоз.

Для дорослих людей такий лікувальний корсет також допоможе контролювати свою поставу при велосипедних та автомобільних поїздках, при сидінні, при ходьбі. Адже неправильна постава і сутулість можуть провокувати регулярні болі в спині з защемлением нервових закінчень, і навіть порушуючи легеневу роботу.

Корсет лікувальний від сутулості Артеміда є вдосконаленою конструкцією, яка не тільки коригує поставу з профілактичною дією проти викривлення хребта, але й знімає відчуття втоми і больові відчуття в області спини.

Склад:

внутрішня сторона: 100% бавовняна

резинка: бавовна, поліефір, латекс,

зовнішня сторона виконана зі штучної шкіри;

Розміри: XS (36-38), S (40-42), M (44-46). L (48-50).

Корсет лікувальний від сутулості «АРТЕМІДА» призначений для профілактики викривлення хребта і корекції постави, а також для зняття втоми і болю в спині. Удосконалена конструкція поясу дозволяє усунути основні недоліки поясів аналогічного призначення і одночасно додає йому нові функції.

Пояс складається з двох частин: верхня, яку можна використовувати окремо, виправляє поставу, стягуючи пояс за спиною. Нижня призначена для підтримування живота і верхньої частини пояса, що збільшує силу дії, не викликаючи при цьому відчуття дискомфорту.

Особлива бандажна резинка, виготовлена з бавовняної нитки з додаванням латексу, стягуючи живіт, викликає напругу черевного преса, що з часом призводить до зміцнення м'язів живота та зменшення об'єму талії. Корсет запобіжить виникненню захворювань, пов'язаних з викривленням хребта і зробить Вашу фігуру стрункою і привабливою.


Реклама

Объявления из рубрики "Медицинские товары и техника" посмотреть все
продам передвижной унитаз в отличном состоянии
продам передвижной унитаз в отличном состоянии. Использовался несколько месяцев и неактивно
Облучатель физиотерапевтический ОФП-01
Облучатель фототерапевтический ОФП-01 предназначен для облучения новорожденного «синими» лучами в сп
Облучатель бактерицидный настенный ОБН-75М
Облучатель бактерицидный настенный ОБН-75м является оптимальным решением для обеззараживания помещен
Сушеная медведка для лечения туберкулеза
Реализуем сушеную медведку для лечения туберкулеза. Доставка по Украине и СНГ.Сушеная медведка эффек
Spacer К (Спейсер К) временный цементный имплантат коленного сустава
Spacer- К - временный цементный имплантат коленного сустава по форме напоминает эндопротез коленного