Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Електроніка та техніка  >  Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805

   Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805  (продам)

Ціна: 999 грн.

Обертові шампури електрошашличниці забезпечать рівномірність приготування їжі і дозволять готувати вдома дивовижні страви з м'яса, птиці, риби і овочів.

Шашличниця електрична, інакше кажучи Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805 з вертикальним розташуванням шампурів призначена для приготування шашлику з м'яса, курки, риби, дичини або овочів в побутових умовах - вдома чи на дачі. Цей прилад вважається одним з найкращих на вітчизняному ринку побутової техніки.

М'ясо в ній виходить дуже смачне, соковите і вся процедура приготування займає від сили 20 хвилин. Ще величезний плюс - дієтичний продукт. Весь жир стікає в підставки під шампурами. А також ніякого диму і ще не треба стояти і перевертати шампури. Найголовніше в приготуванні - уважно стежити, щоб не допустити пересушування м'яса.

Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805 складається з металевого корпусу, що має оригінальний дизайн, нагрівача з нихромового дроту, намотаного на керамічний стрижень, закритого захисним кварцовим склом, і електродвигуна.

Навколо нагрівача по колу електрошашличниці вертикально розташовуються 5 шампурів з чашами для стікання жиру, що обертаються навколо своїх осей з частотою 2 об / хв. Жарка в електричній шашличниці здійснюється за рахунок випромінювання тепла нагрівачем і відображення його від захисного кожуха.

Така електро-шашличниця стане хорошим і потрібним придбанням для любителів шашликів, відмінним і оригінальним подарунком для будь-яких господарів, звиклим до вишуканої кухні в будь-який час року!

Ефект гриля і якісної обробки м'яса досягається за рахунок дії прямого інфрачервоного випромінювання. Якість приготованого шашлику не відрізняється від м'яса, приготованого традиційним способом на багатті. Єдина відмінність - це запах природного диму.

Цей прилад - один з небагатьох, які по зручності експлуатації і приготування вважаються найкращими, навіть серед імпортних аналогів. Корпус електрошашличниці виконаний з високоякісного харчового алюмінію (зверніть увагу - не емальований, як в аналогах), що дозволяє завжди містити прилад в абсолютній, ідеальній чистоті. Час приготування при повному завантаженні - 15-17 хв. Кількість шматків, яку можна насаджувати на шампур - 4-7 шт.

Хочеться додати, що Електрошашличниця  є найкращим приладом для приготування смачної страви. Прилад прекрасно підійде в якості автономної, компактної, електрошашличниці в невеликих підприємствах громадського харчування, невеликих закусочних, кафе, барах, ресторанах.

У комплект входить 6 штук відмінних кручених шампурів, виконаних з високоякісної нержавіючої сталі.

Технічні характеристики:

Потужність: 1000 Вт

Кількість шампурів: 6 шт.

Час приготування: 10-15 хв

Обороти шампура: 2 об / хв.

Розміри: висота - 35 см., Діаметр - 18 см.

Довжина шампура - 32 см (з них 7 см ручка).

Виробник - Китай

Живлення: від мережі 220В.


Реклама

Оголошення із рубрики "Электроника и техника"переглянути все
купим запчасти ФГ529 , ФГ552Л-2 , ЮТ12-11М , ЮТ52-30 КМ11-1А
купим эти запчасти ТИП ЭЦН5-20М2 111А-1(8А) ЦИВР.687244.414 111А(9А) 111А(5
Продам Б/У ситилайты
Б/У ситилайты в хорошем состоянии 
Сигнальный кабель Alarm W
Сигнальный кабель Alarm w 4,6,8 * 0.22 ЦЕНЫ САМЫЕ НИЗКИЕ!4*0,22/0,75грн6*0,22/1,20грн6*0,22(экр
Сборка электроприборов, электроники, радиотехники. Услуги по металлообработке
Специализированное производство выполнит электромонтаж электронных плат, изготовление приборо
Новейшая плойка для создания причесок «Тройка» "Troika"
Новейшая плойка для создания причесок «Тройка» "Troika" Эта плойка скоро заменит в