Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Электроника и техника  >  Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805

   Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805  (продам)

Цена:999 грн.

Обертові шампури електрошашличниці забезпечать рівномірність приготування їжі і дозволять готувати вдома дивовижні страви з м'яса, птиці, риби і овочів.

Шашличниця електрична, інакше кажучи Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805 з вертикальним розташуванням шампурів призначена для приготування шашлику з м'яса, курки, риби, дичини або овочів в побутових умовах - вдома чи на дачі. Цей прилад вважається одним з найкращих на вітчизняному ринку побутової техніки.

М'ясо в ній виходить дуже смачне, соковите і вся процедура приготування займає від сили 20 хвилин. Ще величезний плюс - дієтичний продукт. Весь жир стікає в підставки під шампурами. А також ніякого диму і ще не треба стояти і перевертати шампури. Найголовніше в приготуванні - уважно стежити, щоб не допустити пересушування м'яса.

Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805 складається з металевого корпусу, що має оригінальний дизайн, нагрівача з нихромового дроту, намотаного на керамічний стрижень, закритого захисним кварцовим склом, і електродвигуна.

Навколо нагрівача по колу електрошашличниці вертикально розташовуються 5 шампурів з чашами для стікання жиру, що обертаються навколо своїх осей з частотою 2 об / хв. Жарка в електричній шашличниці здійснюється за рахунок випромінювання тепла нагрівачем і відображення його від захисного кожуха.

Така електро-шашличниця стане хорошим і потрібним придбанням для любителів шашликів, відмінним і оригінальним подарунком для будь-яких господарів, звиклим до вишуканої кухні в будь-який час року!

Ефект гриля і якісної обробки м'яса досягається за рахунок дії прямого інфрачервоного випромінювання. Якість приготованого шашлику не відрізняється від м'яса, приготованого традиційним способом на багатті. Єдина відмінність - це запах природного диму.

Цей прилад - один з небагатьох, які по зручності експлуатації і приготування вважаються найкращими, навіть серед імпортних аналогів. Корпус електрошашличниці виконаний з високоякісного харчового алюмінію (зверніть увагу - не емальований, як в аналогах), що дозволяє завжди містити прилад в абсолютній, ідеальній чистоті. Час приготування при повному завантаженні - 15-17 хв. Кількість шматків, яку можна насаджувати на шампур - 4-7 шт.

Хочеться додати, що Електрошашличниця  є найкращим приладом для приготування смачної страви. Прилад прекрасно підійде в якості автономної, компактної, електрошашличниці в невеликих підприємствах громадського харчування, невеликих закусочних, кафе, барах, ресторанах.

У комплект входить 6 штук відмінних кручених шампурів, виконаних з високоякісної нержавіючої сталі.

Технічні характеристики:

Потужність: 1000 Вт

Кількість шампурів: 6 шт.

Час приготування: 10-15 хв

Обороти шампура: 2 об / хв.

Розміри: висота - 35 см., Діаметр - 18 см.

Довжина шампура - 32 см (з них 7 см ручка).

Виробник - Китай

Живлення: від мережі 220В.


Реклама

Объявления из рубрики "Электроника и техника" посмотреть все
купим запчасти ФГ529 , ФГ552Л-2 , ЮТ12-11М , ЮТ52-30 КМ11-1А
купим эти запчасти ТИП ЭЦН5-20М2 111А-1(8А) ЦИВР.687244.414 111А(9А) 111А(5
Купить.Электрическая мухобойка + фонарик на ручке (Fly swatter)
Купить.Электрическая мухобойка + фонарик на ручке (Fly swatter) Вы хотите больше н
Сборка электроприборов, электроники, радиотехники. Услуги по металлообработке
Специализированное производство выполнит электромонтаж электронных плат, изготовление приборо
Приложение для смартфонов, планшетов GPS мониторинга- Android
Представляем приложение для смартфонов, планшетов GPS мониторинга- Android приложение от
ИБП General Electric VH 1500
Краткие характеристикиМощность, ВА1500Мощность, Вт1050ТопологияOn-lineВход. напряжение130-280 В