Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Стройматериалы и конструкции  >  Тепло, звуко, гидроизоляция  >  Матеріали для утеплення фасадів

   Матеріали для утеплення фасадів  (продам)

Автор: Тетяна  (на портале c 29.05.2014)
Предприятие: ТОВ 'Астов'
Сайт: astov.com.ua
Местонахождение: Украина, Винницкая область, Винница
Дата публикации: 03.04.2018

ТОВ «Астов» пропонує зі складу в Вінниці комплекс матеріалів для влаштування утеплення будинків мінеральною ватою та пінопластом. Пропонуємо зі складу в м. Вінниця мінеральну вату, пінопласт, кріплення теплоізоляції, сітки, клей для приклеювання та армування та Австрійські фінішні декоративні матеріали Кема.

Короїд та баранець Кема KEMAMIX F- це суміш мінеральних наповнювачів, кварцового піску білого цементу та модифікуючих добавок. KEMAMIX F - продукт готовий до використання при зачинненні водою. Призначений для нанесення декоративної, рельєфної і гладкої штукатурки на рівну, зміцнену поверхню мінеральних штукатурок та шпатлівок, гіпсокартонні плити, а також по амуючому шарі в системах утеплення KEMATERM SYSTEM. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Залежно від вмісту мінеральних наповнювачів можливе здобуття гладкої поверхні штукатурки, а також фактурної «короїд»(R) і «баранчик» (K).
Полімерна клейова суміш КЕМАТЕRМ 225 являє собою суміш піску, цементу, армуючих волокон та спеціальних модифікуючих додатків. Використовується для улаштування вирівнюючих, захисно-армувальних скло-сіткою шарів з жорстких мінераловатних плит, пінополістиролу та мінеральних поверхнях. Також для приклеювання жорстких мінераловатних та пінополістирольних плит на мінеральні недефомовані основи.


Реклама

Объявления из рубрики "Тепло, звуко, гидроизоляция" посмотреть все
Армафлекс. Armaflex. Каучук. Фольгированная изоляция. Теплоизоляция. Изоляция труб, емкостей, воздуховодов. Пенофол. Алюфом.
Предлагаем ARMAFLEX (основа вспененный синтетический каучук). Доставка материалов по всем рег
Утепление домов
Утепление домов теплыми штукатурками Тепловер. Монолитная бесшовная система теплоизоляци
Продам базальтовую вату
Продам базальтовую вату в Харькове со склада стройматериалов. Цена снижена, спешите выго
Звукоизоляция, Изолон, шумоизоляция, Isolon, акустические материалы, бас ловушки, шумопоглощение, меламин, теплоизоляция, утепление, ППЭ, НПЭ,
Продам Изолон, акустические материалы, материалы для теплоизоляции, гидроизоляции, звукоизоляци
Жгут уплотнительный из ППЭ для герметизация межпанельных швов, стыков
Отличный материал для надежной и долговечной герметизации межпанельных швов – это жгут уплотняю