Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Насіння, саджанці  >  Насіння соняшнику ультра ранній сорт СУР

   Насіння соняшнику ультра ранній сорт СУР  (продам)

Ціна: 120 грн.

Насіння сортового супер раннього соняшника СУР

Протруєні фугіцидним протруйником Фаєр, оброблені комплексом  NPKS та  Гуматним концентратом, який виступив у ролі стимулятора, а препарат Реаком Соняшник   доповнив необхідні мікроелементи.

Передпосівна обробка насіння збалансованим комплексом елементами живлення є найефективнішим способом, який визначає успішне проростання насіння. Отримання своєчасних, сильних та рівномірних сходів є одним із найважливіших завдань у процесі формування рекордного врожаю. 

Сур ультраранній соняшник, який може нівелювати терміни посіву . З року посіву з 15.04 до 15.07 ! Саме цей соняшник підходить для пересівів та інших так званих поукосних посівів. При посіві з 15.04 до 5.05 дозріває він залежно від погоди  -  кінець липня ,  середина серпня, посіви в строки до кінця травня легко можна забирати без десикації у вересні, і посіяти пшеницю. А  ось вже посіви з 1.06 до 1 -15.07 ,  тут кожен день важливий ,  чим пізніше посів ,  тим менше врожай ,  і можна затягнути з вологою при збиранні. Потенціал - 35 ц ,  при п осівбі в оптимальні терміни легко можна отримати 20-25 ц. Що ж до пожнивних чи інших посівів то врожайність зазвичай коливається від 8 - 10 до 15- 18 ц .  і цей показник  вважається відмінним ! Краще 12 ц. після пшениці, ніж 20 ц. у першому посіві!  

Відмінний сорт соняшнику ультрараннього терміну дозрівання. Дуже ранній термін вегетації дає можливість посіву двічі на рік та отримати подвійний урожай. Його відмінною якістю є чудова стабільність при вирощуванні в різних ґрунтово-кліматичних умовах. Також сорт має чудові показники олійності насіння. Має хороші показники стійкості до вилягання; стійкість до заморозків. Сорт соняшнику СУР підходить для вирощування у всіх кліматичних зонах України.

Основні характеристики сорту соняшнику СУР:

Належить до ультраранньої групи стиглості.
Період вегетації становить 75-80 днів.
Належить до олійного типу соняшника.
Характеризується низькорослим типом рослин – 140-148 см.
Діаметр кошика складає 19-23 см.
Сорт має насіння середнього розміру, округлої форми, темно-сірого кольору.
Потенціал урожайності – 35 ц/га.
Стійкий до комплексу рас заразихи та соняшникової молі, толерантний до фомопсису.
Оптимальна густота стояння в основних посівах до 60 тис. раст./га, у повторних - до 50 тис. раст./га.

Реклама

Оголошення із рубрики "Семена, саженцы"переглянути все
Насіння кукурудзи Туран
Рік    2022 р. Виробник    АРТ-АГРО ФАО    280 Тип зерна    Зубовидний
Реалізуємо оптом насіння просо
Пропонуємо на продаж насіння просо. В на
Саджанці персика
САДЖАНЦІ ПЕРСИКА гарної якості, висота 150-170 см , гарне розгалуження наземної частини
Семена, горох , сорт "Лессна"
Семена, горох , сорт "Лессна" 1 репр. Оригинатор  (Райффайзен Ва