Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Сантехніка, опалення, водопровід, каналізація  >  Нагрівальний мат Valmi Mat

   Нагрівальний мат Valmi Mat  (продам)


Тепла підлога Valmi Mat 200Вт/м² - це двожильний нагрівальний мат фінського виробництва, що є найнадійнішим і найякіснішим рішенням на ринку Європи серед електричних теплих підлог. Нагрівальні мати Valmi Mat відрізняються бездоганною якістю, надійністю і безпекою в експлуатації.

У процесі створення високоякісних нагрівальних матів Valmi Mat компанія Valmi застосовує сучасні інноваційні технології, знання високопрофесійних фахівців, спеціальне високоточне обладнання, використовуються лише якісні матеріали, придатні для експлуатації в області обігріву, а також думка споживачів продукції компанії. Постійний контроль за виробництвом нагрівальних матів Valmi, а також постійне вдосконалення продукції, що випускається, дозволили компанії надавати гарантію на свою продукцію строком на 25 років, а експлуатаційний термін теплої підлоги із застосуванням нагрівального мату Valmi перевищує понад 50 років.

Тепла підлога Valmi Mat стане одним з кращих рішень для організації комфортного підлогового обігріву. Нагрівальні мати Valmi перевірені часом і зарекомендували себе як найкращий товар за співвідношенням ціна/якість.

Нагрівальний мат Valmi Mat застосовується для обігріву житлових і нежитлових приміщень в якості додаткового або основного джерела тепла. Призначений для установки під різні типи підлогових покриттів в тонкий шар плиткового клею або самовирівнювальної суміші, однак можлива установка і в стяжку.

Конструкція нагрівального мату Valmi Mat

Нагрівальний мат Valmi Mat складається з тонкого резистивного кабелю високої потужності 20Вт/м, що розміщений з фіксованим кроком на скловолоконній сітці. Нагрівальні жили нагрівального кабелю Valmi покриті інноваційної ізоляцією, що складається з високотемпературного тефлонового покриття FEP (204C°) і зовнішньою оболонкою з вогнетривкого полівінілхлориду PVC (105C°) зі ступенем захисту IPX7. Суцільна оболонка з алюмінієвої фольги нейтралізує електромагнітне випромінювання і забезпечує додаткову міцність кабелю. Висота нагрівального мату не перевищує 3,6 мм.

Питома потужність тепловиділення нагрівального мату Valmi Mat становить 200 Вт/м². Така потужність тепловиділення дозволяє використовувати його в якості єдиного і основного джерела опалення або додаткового обігріву в будь-яких приміщеннях, в тому числі тих, що характеризуються високими температурними втратами або підвищеною вологістю.

   Переваги Valmi Mat

 Висока потужність тепловиділення 200Вт/м²;

 Установка під широкий спектр підлогових покриттів;

 Товщина мату, що не перевищує 3,6 мм;

 Інноваційна високотемпературна ізоляція;.

 Ідеальний для приміщень c високими температурними втратами;

 Гарантія 25 років.


Реклама

Оголошення із рубрики "Сантехника, отопление, водопровод, канализация"переглянути все
Новый польский биметаллический радиатор Standard BS1 500/96
Есть в наличии долговечный и надежный биметаллический радиатор STANDARD BS1 500/96 (10 секций)
Канализационная Установка Grundfos Sololift2 WC-1
Grundfos Sololift2 WC-1 – это компактная, готовая к монтажу, автоматическая фекальная насосная
Стеклянная душевая кабина, перегородка для душа, двери для душевой
Распашная душевая, раздвижная душевая, перегородка для душа, шторка на ванну, угловая ду
Композитные трубы под заказ
Изготовим  композитные трубы под заказ. Составим смету, организуем д
Терморегулятор Valmi S50
VALMI S50 – сенсорний електронний терморегулятор, що програмуєтьс
Детали трубопроводов в Екатеринбурге от производителя
6
Детали трубопроводов в Екатеринбурге от производителя

Трубоповодные системы содержат немалый перечень разных комплектующих, требующих периодического обновления. Но покупая соединительные детали трубопроводов и другие их комплектующие, обычно встречаешь ряд вопросов. Это вполне привычная ситуация, ведь найти отвечающие ...

Электрические теплые полы в Киеве
5
Электрические теплые полы в Киеве

В интернет-магазине https://stel.net.ua/ вы сможете купить теплый пол в Киеве, специальные терморегуляторы, полотенцесушители, электротовары для вашего жилья. Каталог представлен ходовыми товарами, которые всегда в цене. Для каждого отдельного случая можно ...

Електричні рушникосушки Terma з прихованим монтажем кабеля
8
Електричні рушникосушки Terma з прихованим монтажем кабеля

Рушникосушки Terma з теном - це високоефективні пристрої для обігріву та сушіння рушників, які оснащені нагрівальним елементом, що називається теном. Вони працюють від електромережі та не потребують підключення до центрального опалення. Приховане підключення кабелю ...