Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Експертні послуги  >  Юридичні та консалтингові послуги  >  Юридичні послуги  >  Адвокатські послуги  >  Адвокат у Києві. Допомога адвоката.

   Адвокат у Києві. Допомога адвоката.  (пропоную)

Ціна: договірна

Адвокат у Києві. Сімейний адвокат. Адвокат по кредитах. Адвокат з податкових справ. Юрист у Києві. Юридичні консультації.
Я, адвокат Гаркуша Євген Вікторович з 11-річним стажем правової роботи в різних галузях права надаю всі види юридичних послуг, у тому числі адміністративних, цивільних, господарських процесів, врегулювання спорів.
Маю великий досвід супроводу судових справ у судах різних інстанцій та юрисдикцій, представлення інтересів фізичних та юридичних осіб у суді, складання всіх необхідних процесуальних документів (скарг та претензій, позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, тощо).

Вартість послуг визначається в кожному випадку окремо в залежності від вашої ситуації.
Моя робота-вирішити за Вас юридичні питання в максимально стислі терміни і при мінімальной вашій участі.
Завжди готовий до співпраці. Проводжу консультації в офісі і по телефону!



Реклама

Оголошення із рубрики "Адвокатские услуги"переглянути все
Юридическая консультация Киев метро Нивки, первичная консультация = 0 грн.
Юридическая консультация Киев метро Нивки. Услуги юриста метро Нивки Киев. Телефон 063-701-46-9
Юридическая консультация Киев метро Золотые ворота, звоните, я помогу вам
Юридическая консультация Киев метро Золотые ворота. Услуги юриста метро Золотые ворота Киев. Те
Юридическая консультация Киев метро Лукьяновская, первая консультация = 0 грн.
Юридическая консультация Киев метро Лукьяновская. Услуги юриста метро Лукьяновская Киев. Телефо
Юридическая консультация Киев метро Дорогожичи, лучшее решение
Юридическая консультация Киев метро Дорогожичи. Услуги юриста метро Дорогожичи Киев. Телефон 06
Представительство в суде (уголовные дела) Харьков
Специалисты адвокатского объединения «Адвокаты и медиаторы Украины» представят в суде на