Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  Будинок + 32 сотки землі біля Swisstown

   Будинок + 32 сотки землі біля Swisstown  (продам)

Ціна: 18 000 $

Недобудований будинок та ділянка на 32 сотки на асфальтованій вулиці у селі Мостище. Можливий обмін на земельну ділянку на Осокорках/Славутичі/Русанівці.

По суті — каркас на 3 поверхи. Шлакоблок + цегла. Дах — шифер. Підключено газ та електрику.

На першому поверсі була зроблена кухня. Також за проектом на першому поверсі мав бути гараж, але замість нього краще зробити вітальню-столову. 2 спальні на другому поверсі та одна — на третьому. Більше фото можу вислати у месенджер.

У подвір'ї викопано колодязь. Територія огороджена забором. Поруч круглий рік живуть сусіди. Озеро, ліс, неподалік котеджне містечко Swisstown.

У 2000х будівельні роботи законсервували. На даний момент будівельники оцінюють стан, як нормальний, можна відносно швидко довести будинок до жилого стану. Будували мої батьки, я планував доробити для себе, для постійного проживання, але це занадто далеко до мого місця роботи.

Машиною до метро Житомирська 35 хв, систематично ходить маршрутка.

Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Срочно! Продам дом с участком с.Баловка
Срочно, продам недостроенный дом с. Баловка. Участок и дом приватизированы,элек
Будинок в межах Львова
Будинок в межах м.Львів .Можливий торг.
Продам 1/2 часть дома, район Основа
Продам пол дома. Стены: дерево-глина,обложен кирпичом. Пристройка: пеноблок-кирпич. Площадь: - о
Продам часть дома в центре!!!
Продаю половину частного дома. Площадь 32 кв м, жилая 21 кв м. Сан узел на улиц
Участок с домом
Продам участок 15 соток,с домом в Подгородном улица Перемогы 15,параллельно с у
Дерев яний будинок 120 м.кв. Закарпаття
7
Дерев яний будинок 120 м.кв. Закарпаття

Продається затишний дерев'яний будинок у мальовничому с. Нижнє Селище, що біля м. Хуст. * Загальна площа біля 120 кв.м. (великий балкон, тераса, три окремі кімнати-спальні, камінна зала об‘єднана з кухнею, два санвузли). * Будинок містить всі комунікації окрім ...