Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Робота  >  Запрошуються  >  Шукаю партнера в Україні для відкриття і провадження Агентства праці в Польщі

   Шукаю партнера в Україні для відкриття і провадження Агентства праці в Польщі  (пропоную)


Я шукаю партнера в Україні для відкриття і провадження Агентства праці в Польщі, яке буде експортувати працівників з-за східної границі для роботи на території Західної Європи.

Зі свого боку я забезпечую: приміщення на офіс, фінансові ресурси, ефективну оптимізацію коштів, організаційну підтримку, необхідні приміщення до ведення фірми.

Від партнера я очікую: готовності працювати в Польщі, ноу-хау, досвіду, ангажування, знайомства галузі (бажано: знання трудового права, податкового права, навичок міжособистісного спілкування, іноземних мов тощо).

Локалізація офісу:

Польща, Brodnica (Куявсько-Поморське воєводство)

Я відкритий для різних пропозицій.

Zbyszek (Збігнєв)

+48 512 998 033

WhatsApp i Viber +447570063914

mxt.biznes@gmail.com


Реклама

Оголошення із рубрики "Приглашаются"переглянути все
Потрібні жінки на роботу в Чехію
Потрібні жінки на роботу в Чехію. Прибирання сучасної фабрики пластикових виробів. 
Работа в Чехии на автомобильном заводе
Мужчины, женщины, семейные пары. Возраст: от 18 до 56 лет. Зарабо
На постоянную работу Сервис-мастер водитель
Требуется сервис-мастер на служебное авто для обеспечения потребностей предприятия и вы
677 Электромонтер (10 мужчин) Poznań/ Dąbrowa Górnicza
Занятость: Полная занятость Зарплата: 2950zł - 4600zł Место работы: Польша,
Столярі в Чехію.
СТОЛЯРІ! Робота для спеціалістів в Чехії, м. Морава Южна. Фірма займається виготов
Менеджер по продажам, Срочно требуется
1
Менеджер по продажам, Срочно требуется

Мы - строительная компания "Аlex House", где работать будет интересно каждому профессионалу и стремящимся им стать. У нас открыта вакансия Менеджер по продажам. Ты получаешь: Заработную плату: ставка + % Развитие, поддержку, наставничество, процесс обучения. Уютное ...

Водій кат. С на Мерседес-MAN - сміттєвоз
1
Водій кат. С на Мерседес-MAN - сміттєвоз

Водій кат. С на "Мерседес-MAN"- сміттєвоз. Заробітна плата від 22000 грн. Нічна зміна - 6-денка, офіційне працевлаштування, повний соцпакет, безкоштовне соціальне житло. Р-н: Київ-Волинський. Тел.: 096-230-91-92, 050-426-37-16

Чем привлекательна для украинцев работа в Литве: нюансы трудоустройства
3
Чем привлекательна для украинцев работа в Литве: нюансы трудоустройства

Благодаря своему географическому положению, условиям труда и средним показателям жизни населения, Литва считается неплохим вариантом на рынке труда для украинцев. Именно поэтому большинство жителей Украины решают ехать на заработки именно туда. Самой Литве ...

Кухар і помічник кухні у Польщу
3
Кухар і помічник кухні у Польщу

Готель у Гданську запрошує досвідченого кухара і помічника Ми є 3-зірковим готелем, який постійно розвивається. Запрошуємо приєднатися до нашої команди працівників, які захоплюються кулінарією та зацікавлені в подальшому розвитку. Ми зацікавлені в людях, готових ...