Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Насіння, саджанці  >  Конор

   Конор  (продам)

Ціна: договірна

Конор

Конор аналог - Вітавакс 200ФФ або Викинг - універсальний протруйник насіння. Протягом багатьох років він з успіхом використовується більш ніж на 30 сільськогосподарських культурах.

Конор - унікальний препарат, що володіє властивостями фунгіциду і патентованого регулятора росту. Регулятивне дію в складі препарату чинить карбоксин. Завдяки поєднанню захисних і лікувальних властивостей від хвороб, а також стимуляції насіння до проростання і активному росту сходів Конором сприяє отриманню високих і стабільних врожаїв.

Основна властивість Конором як двокомпонентного фунгіцидної препарату полягає в захисті насіння і проростків від насіннєвої та ґрунтової інфекції. Карбоксин володіє системним (захисним і лікуючим) дією і пригнічує інфекцію всередині насіння, тирам (ТМТД) контактно захищає насіння від інфекцій на поверхні насіння.

Конор - оригінальний препарат, так як протягом багатьох років його використання не виявлено резистентності до основних хвороб. Це властивість стає вагомим аргументом на користь необхідності розумного поєднання Конором з препаратами на основі триазолів.

Конор в своєму складі має: карбоксин - 200 г / л + тирам - 200 г / л. Препаративна форма у вигляді водно-суспензійного концентрату (ТСК) легко гомогенізується (розчиняється в воді), містить барвник (яскраво-малинового кольору), прилипачі та антизаморожувальний засіб.

Рекомендації:

Протруювання насіння Конором рекомендується проводити заздалегідь, при необхідності, за 7-14 днів до посіву. Оброблене насіння після висихання на повітрі бажано на 3-4 дні укрити брезентом, з тим щоб за рахунок фумігації максимально придушити насіннєву інфекцію.

Конор, на відміну від препаратів триазольного групи, стимулює проростання насіння (зернових, проса, кукурудзи, льону) і прискорює появу проростків. Тому в умовах осушення верхнього шару грунту можна збільшити глибину посіву і в результаті отримати рівні сходи.

Конор в рекомендованих нормах забезпечує практично повну (до 100%) захист врожаю від сажкових хвороб. Період ефективного захисного дії проти кореневих гнилей на зернових становить 40-50 днів від посіву.

Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Семена, саженцы"переглянути все
Грибные блоки вешенки
Изготавливпем и реализуем субрат вешенки, звоните, обговорим условия сотрудничества.
Саженцы клубники Хоней, Дарселект, Эльсанта
Эльсанта заслужила всеобщую любовь. Несомненно, каждый садовод, попробовавший к
Яблоня. Саженцы яблони.
Предлагаем собственные, качественные, сортовые саженцы яблони от производителя из Питомн
Слива. Алыча. Саженцы сливы и алычи
Предлагаем собственные, качественные, сортовые саженцы сливы и алычи от производителя из
Абрикос. Саженцы абрикоса.
Предлагаем собственные, качественные, сортовые саженцы абрикоса от производителя из Пито
насіння соняшника (посівний матеріал) Шенон, ВНІС
1
насіння соняшника (посівний матеріал) Шенон, ВНІС

Гібрид соняшнику Шенон стійкий до гербіцидів, які містять трибенурон-метил (SU) – 50 г/га. Гібрид інтенсивного типу поєднує стійкість до хвороб, посухи, нових рас вовчка. Вирізняється високою стабільною урожайністю та максимальною виповненістю корзинки. Морфологічні ...

Насіння гібрида соняшнику Еверест (ВНІС) Високоолеїновий гібрид соняшнику
1
Насіння гібрида соняшнику Еверест (ВНІС) Високоолеїновий гібрид соняшнику

Насіння гібрида соняшнику Еверест (ВНІС) Високоолеїновий гібрид соняшнику інтенсивного типу під Євролайтинг. Демонструє хороші показники посухостійкості. Найбільш максимально реалізовує свій потенціал в умовах високого агрофону з достатнім вологозабезпеченням. Завдяки ...

Саженцы Миндаля, Фундука, Орехов из Питомника на Осень 2020 г.
1
Саженцы Миндаля, Фундука, Орехов из Питомника на Осень 2020 г.

Предлагаем купить саженцы плодовых и ореховых деревьев, напрямую в питомнике производителе Оптом и в Розницу. Принимаем заказы на саженцы на Осень 2020 г. Саженцы сладкого миндаля, фундука, грецкого ореха напрямую из питомника производителя. Безопасная доставка ...