Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Бытовые услуги, животные, техника  >  Услуги для животных  >  Обслуговування акваріумів у Києві та області

   Обслуговування акваріумів у Києві та області  (предлагаю)

Цена:договорная

Ми компанія « Аква мир» і у нас є власне виробництво акваріумів, також фахівець з декорування, ми зможемо перевести Ваш акваріум, та якісно його помити. Наші ціни приємно Вас здивують, адже ми цінуємо кожного клієнта. Ми розуміємо, що таке індивідуальний підхід до кожного, саме тому ми є лідерами на ринку .

Наша компанія пропонує власне виготовлення акваріумів та освітлення на Ваш вибір . Можливо Ви хочете морський акваріум, чи прісноводний, можливо у ньому повинно бути багато водоростей, чи він повинен нагадувати морський акваріум? Ми втілимо в життя, будь яку вашу ідею. Що стосується рибок, ми також зможемо допомогти Вам у виборів мешканців, для акваріуму. Наш фахівець зможе візуалізувати Вашу ідею а також приїхати до Вас. Наші роботи Ви знайдете на нашому сайті, це маленька частинка, але можливо саме це допоможе при прийняті вибору.

 

Якщо Ви переїжджаєте, наші працівники допоможуть Вам безпечно транспортувати акваріум з мешканцями у задане вами місце. Ми зберігаємо до 50% води з акваріуму, також нам є у чому її транспортувати, тому Вам не варто ні за що хвилюватись. Що стосується риби, то її ми перевеземо у ємкостях з киснем, а при потребі зможемо перевезти до нас на зберігання. По прибутті на пункт призначення наш працівник очистить акваріум, а найголовніше, що все вище сказане входить у вартість перевезення.

 

Що стосується чистоти і порядку, ми допоможемо Вам і у цьому. З нами можна працювати як регулярно та тільки на один раз. Індивідуальний підхід до кожного клієнта –ГАРАНТУЄМО! Ми пропонуємо комплексне обслуговування у яке входить очищення акваріуму від детриту, та інших забруднень, очистка скла та наповнення вашого акваріуму, ми помиємо штучні рослини та камені, якщо такі є в наявності. Наш працівник проводить тести води, для покращення параметрів води. Ми зможемо допомогти, якщо Ваша рибка захворіла. Наша компанія може допомогти Вам у виборі та заміні не працюючого акваріумного обладнання. Якщо у Вас виникло бажання придбати ще риб, наш працівник зможе правильно пересадити нову рибку до вже існуючих. У наших співробітників є все необхідне обладнання. Тому ми переконані, що ви будете задоволенні результатом.

Освітлення для акваріумів власного виробництва, тому у нас є можливість зробити все за індивідуальними розмірами чи за стандартними. Що стосується вибору, то ми пропонуємо LED – освітлення без контролера, та з контролером часу та яскравості без та з можливістю керування Bluetooth з ПК, також освітлення світлодіодними смугами , вологозахищені світильники, а також реле нічного підсвічування та авто таймером включення і виключення. Звернувшись до нас, Ви будете задоволенні якістю.

Ми чекаємо на Вас

044-384-39-60 
067-464-54-13 
099-125-49-11 

Другие объявления автора

Реклама

Объявления из рубрики "Услуги для животных" посмотреть все
Стрижка собак и кошек на дому. Выезд опытного грумера.
 Домашняя стрижка включаетВыезд на дом, купание, сушка, расчёсывание, тримминг (для неко
Аквариумы Одесса. Установка аквариумов. Чистка аквариумов.
Установка и запуск морских и пресноводных аквариумов любой сложности. Обслуживание аквариумов:
Стрижка собак. Груминг салон Одесса. Таирова. Цена недорого.
Груминг салон Джаз в Одессе предоставляет полный комплекс услуг по уходу за домашними жи
Стрижка котов, вычёсывание колтунов, подготовка к выставкам любых пород
Стрижка котов, вычёсывание колтунов, подготовка к выставкам любых пород. Наши профессионалы под
Стрижка померанского шпица. Одесса.
Выполним стрижку шпица любой сложности. В цену входит сама стрижка, с нашим обязательным купание